595-689 Kunst & Toegepaste Kunst

veiling / 1 december 2015
kavel: 625
Aat Veldhoen - rotaprints
-Vijf vroege rotaprints van Aat Veldhoen (1962-194), gesigneerd en deels genummerd. Onderschrift bij één van de vijf: "naar een onbekende Japanse meester". -

verkocht € 125.00
kavel: 626
Gert Arntz Wahldrehscheibe
-Zeefdruk 1981. nr. 10/100. Binnen beeldformaat 30 x 24 cm, Papierformaat 43,5 x 32,5 cm. Signatuur r.o. 1932/'81. -

verkocht € 90.00
kavel: 627
[Spaanse Burgeroorlog] Originele aquarellen Spaanse Burgeroorlog 1937
-Originele socialistische en communistische aquarellen, in kleur en zwarte inkt. 41,5 x 29,5 cm. -

verkocht € 700.00
kavel: 628
Originele tekening. Pin-up
-1991, houtskool, aquarel. 64 x 46 cm, lijst: 85 x 65 cm. Pin-up in kleur, gesigneerd, maar handtekening door ons niet achterhaald, in stijl Milo Manara. -
€ 120 - € 200
kavel: 629
[Chinese kunst] originele glasschildering
-Waarschijnlijk vroege negentiende eeuw, mogelijk zelfs achttiende eeuws werk. 54 x 85 cm (prent); 61 x 92 cm (lijst). Landschapsschildering met verschillende figuren, jachtspel. Kunstenaar onbekend, in zware lijst. -

verkocht € 500.00
kavel: 630
[gesigneerd] Andy Warhol's exposures
-New York, Filmways Company, 1979. Linnen band met stofomslag, 29,5 x 24,5 cm. Vele afbeeldingen in zwart-wit. Gesigneerd exemplaar!-

verkocht € 130.00
kavel: 631
Ghetto
-Sieben Erzählungen. Zwölf Steinzeichnungen von Max Unoldt. Uitgegeven in 330 genummerde exemplaren bij Georg Müller München 1921. Nr 126 met 12 litho's en een titelp. Vert. door Alexander Eliasberg uit het Jiddisch. 94 pp. in gebatikte papieren band met perkamenten rug en hoeken. + Die Passion eines Menschen. 25 Holzschnitte van Frans Masereel, Kurt Wolff München 1924. 17 pp. en 25 houtsneden in kartonnen band. Rug ontbreekt.-
€ 70 - € 120
kavel: 632
Wendingen
-Wendingen. Maandblad voor bouwen en sieren van architectura et amicitia Nr 11 van de 9e serie, 1929. Poppen en Marionetten van Grietje Kots met een inleiding van T. Landre. pp. 18 33,8 x 34 cm. Resten van oorspronkelijke raffia. + Wendingen. Roland Holst, nr 1 van de 5e serie luxe uitgave 1923, in het Engels. Lichte vochtschade in het boekblok.-
€ 60 - € 90
kavel: 633
Het Overzicht Nrs. 22-23-24. Februarie 1925.
-M. Seuphor [ps. van F.L. Berckelaers]. Cabaret. Un film Complet- Manifeste conférence sur l'impossible. Des Poèmes à Encadrer. -Couverture plastique de J. Peeters. Antwerpen, Het Overzicht, 1925, 3 nummers in één omslag,(1),166-178,(10) pp. [= 24 pp.], tekstbijdragen van F. Berckelaers/M. Seuphor, P. van Ostaijen, K. Schwitters, R. Vasari en J. Vinéa, met titelillustratie naar Paul Joostens, 1 linosnede van Jozef Peeters en illustraties naar L. Moholy-Nagy en Herbert Behrens-Hangeler, 1 kleinere linosnede illustratie, facsimile van een muziekhandschrift van Prokofiëff, oorspronkelijk linosnede omslag van Jozef Peeters, oblong 4to.-

verkocht € 3200.00
kavel: 634
[Het Overzicht] M. Seuphor (en or): Wenduyne aan zee
-Prises de vues. Des Cris. Des coupures. Antwerpen, het Overzicht, 1924, (36) pp., tekst volledig gedrukt in grijs, met portret van de auteur, oorspronkelijk omslag in zwart en rood met illustratie "Das Kreissen" van Kurt Schwitters.-

verkocht € 500.00