595-689 Kunst & Toegepaste Kunst

veiling / 1 december 2015
kavel: 645
Ru van Rossem (1924-2007)
- Lot van 5 kleurenlitho's Épreuves d'artiste: "Microcosmos II" 9/25 épreuve d'artiste (Beeldformaat: 48 x 35,5 cm),1957; "The Miracle" 21/25 (Beeldformaat: 66,5 x 50,5 cm),1958; "Siesta" 4/40 épreuve d'artiste (Beeldformaat: 51 x 34,5 cm),1958; "De Seizoenen 2: Late zomer" 2/35 (Beeldformaat: 50 x 35,5 cm),1959; "The Sea II" 22/35 (Beeldformaat: 49 x 33 cm),1957.-
€ 70 - € 120
kavel: 646
[H.N. Werkman/De Ploeg] De Ploeg Groningen Holland 1927
-H.N. Werkman, 1927. Touwgeb. 38 pp. Folio. Oorspronkelijke omslag (ontwerp H.N. Werkman) Met 19 ingeplakte z/w afbeeldingen van werken van Jan Altink, Jan van der Zee, Jaco Dijkstra, Jan Wiegers, Hendrik Werkman e.a. 36 p. -

verkocht € 800.00
kavel: 647
Ru van Rossem (1924-2007). Lot van 5 kleurenlitho's Épreuves d'artiste 1955/1959
-"Costa liguria I" 4/35 épreuve d'artiste (Beeldformaat: 54 x 34,5 cm),1959; "De Ligurische kunst II" 7/35 (Beeldformaat: 49 x 34,5 cm),1959; "DE START" 23/40 épreuve d'artiste (Beeldformaat: 49 x 33,5 cm),1958; "Europe and the bull I" 15/25 (Beeldformaat: 45 x 30 cm),1955; "La Cathédrale engloutie" 12/40 (Beeldformaat: 50 x 35 cm),1958.-
€ 150 - € 200
kavel: 648
Dees De Bruyne (1940-1998). Lot met 10 lithografieën bij gedichten van Jan Emiel Dale
-Alle litho's in potlood handgesigneerd door De Bruyne en Dale, nr. 91 van oplage 200. Bladformaat: 76 x 55 cm, beeldformaat tussen 50 en 70 cm.-

verkocht € 150.00
kavel: 649
[Fotomontage] "Kameraden jetzt gilt's!"
-Keulen, T. Hallet, z.d. (ca. 1933), (8) pp. (incl. omslag), met op de middenpagina's een niet geïdentificeerde dubbelpagina fotomontage "Volksfront schützt", geschikt als postertje (31,5 x 47,5 cm) en op de achterpagina een fotomontage over de volledige pagina "Mit Brüning für Deutschland", verder met nog enkele illustraties, oorspronkelijk omslag, folio.-

verkocht € 200.00
kavel: 650
[Boekband] La Toison d'Or
-et quelques autres contes de la Grèce Ancienne. Chatles Guyot. Illustrés par Edmond Dulac. l'Edition d'Art. H. Piazza. Paris. 1921. -

verkocht € 150.00
kavel: 651
John Lennon. Bag one.
-© 1970 John Lennon. Laurens A. Daane N.V. Amsterdam. Holland. Portfolio (37.5x50 cm.), wit (verkleurd) gekartonneerd omslag met titel, Facsimile editie compleet met geill. titel, alfabet-gedicht, 6 portrettekeningen in zwart/wit en 7 erotische tekeningen in sepia. Elk blad met de gedrukte signatuur van John Lennon. De originele portfolio was bedoeld als huwelijksgeschenk van John Lennon aan Yoko Ono. De presentatie werd in de Londense Art Gallery door de politie verhinderd en de portfolio met tekeningen werd als zijnde obsceen in beslag genomen. Deze facsimile-editie is gedrukt naar aanleiding van de Nederlandse tetoonstelling later datzelfde jaar. Portfolio verkleurd en met kleine gebruikssporen. De bladen in goede staat.-

verkocht € 400.00
kavel: 652
Piet Zwart: Inteekenbiljet Monografieën over Filmkunst
-W.L. & J. Brusse, Rotterdam, 1931. 17 x 11 cm. Doorzichtige cover met inlay. -

verkocht € 270.00
kavel: 653
Leo Visser (1880-1950)
-6 litho's, jaren '30. Afm. elk ca. 16 x 18 cm. -

verkocht € 100.00
kavel: 654
Leo Visser (1880-1950)
-9 litho's, jaren '30. Afm. elk ca. 32 x 10 cm. Met afbeeldingen van vogels en bloemen.-

verkocht € 100.00