595-689 Kunst & Toegepaste Kunst

veiling / 1 december 2015
kavel: 655
Corneille (1922-2010)
-Ilva. Lithografie op rijstpapier. Gesign. r.o. 3/3 hc. 32 x 40 cm.-
€ 100 - € 200
kavel: 657
Jan Sanders (1919-2000)
-"Een doodskist voor de Kapitein". Aquarel, 1985. In lijst achter glas. 35 x 44 cm. Buitenmaat 56 x 62 cm. -

verkocht € 300.00
kavel: 658
Jan Sanders (1919-2000)
-"Nieuwjaars vuurwerk met vadertje Tijd". Aquarel, 1974. In lijst achter glas. 35 x 44 cm. Buitenmaat 55 x 65 cm.-

verkocht € 300.00
kavel: 659
Jan Sanders (1919-2000)
-"Aflaten drukken". Aquarel, 1982. In lijst achter glas. 27 x 48 cm. Buitenmaat 60,5 x 40,5 cm.-

verkocht € 360.00
kavel: 660
Jan Sanders (1919-2000)
-"Kijken in de kerk". Aquarel, 1977. In lijst achter glas. 35 x 44 cm. Buitenmaat 57 x 64 cm. Gesigneerd. -

verkocht € 360.00
kavel: 661
Jan Sanders (1919-2000)
-"Scene uit Rosemary's baby". Aquarel 37 x 28 cm. In lijst, achter glas. Buitenmaat 54 x 43 cm. Gesigneerd r.o. -

verkocht € 300.00
kavel: 662
Jan Sanders (1919-2000)
-"Amsterdamse Havenheibel" Aquarel, 1979. 35 x 44 cm. In lijst, achter glas. 57 x 64 cm.-

verkocht € 480.00
kavel: 663
Jan Sanders (1919-2000)
- "De Gevallenen" Aquarel. 37 x 28 cm. In lijst, achter glas. 54 x 43 cm.-

verkocht € 250.00
kavel: 664
Jan Sanders (1919-2000)
-"Gegokt...verloren" Aquarel, 1980. 35 x 44 cm. In lijst, achter glas. 55 x 62 cm.--

verkocht € 460.00
kavel: 665
Dirkje (William) Kuik (1929-2008)
-Zelfportret. Lithografie. 3/100, gesign. r.o. in lijst achter glas. 33 x 24,5 cm. Buitenmaat 52 x 42 cm. -
€ 50 - € 80