595-689 Kunst & Toegepaste Kunst

veiling / 1 december 2015
kavel: 666
[Chinese export-gouaches] Album met 12 ingeplakte gouaches
-op "pith" papier, alle ca. 10,5 x 7,5 cm (papiermaat), contemporain halflinnen, 8vo formaat.-

verkocht € 400.00
kavel: 667
[China] Huwelijksprocessie
-Borduursel op zijde, laat 19e/eerste helft 20ste eeuw. 41 x 60 cm. In linnen passepartout, in lijst achter glas. Buitenmaat 61 x 81 cm. -
€ 150 - € 300
kavel: 668
Paul Colin
-Cocktails de Paris. Preesentés par RIP, illustrés par Paul Colin. Editions Demangel, Paris, 1e dr., 1929. 8to, sc., goed exemplaar. Uitbundig geïllustreerd door Paul Colin.-

verkocht € 100.00
kavel: 669
George Grosz
-Die Gezeichneten. Malik Verlag, Berlin, 1930. 60 ausgewählte Blätter aus 15 Jahren. 128 pp + Das Neuwe gesicht der Herrschenden Klasse, Malik Verlag, Berlin, 1930. -

verkocht € 100.00
kavel: 670
(Elie van Rijckevorsel). Italië [en] Italië bis
-Rotterdam/ Amsterdam, C. Immig & Zoon, z.d. (1908), 2 delen, ongepagineerd, met talloze reproducties naar schetsen en tekeningen van Elie van Rijckevorsel, contemporain uniform gedecoreerd zijde, het album Italië bis in de oorspronkelijke kartonnen doos, oblong folio.-

verkocht € 160.00
kavel: 671
Lot van 14 Japanse kleurenhoutsnedes
-alle ca. 18 x 14 cm, sommige met bijschriften in de prent, enkele met gedrukte karakters in de marge, alle onder passe-partout.-
€ 70 - € 140
kavel: 672
[Juwelen. R. Rücklin] Das Schmuckbuch.
-Unter Mitwirkung von A. Waag (...) bearbeitet und herausgegeben von R. Rucklin. Leipzig, E.A. Seemann, 1901, 2 delen in 1 band, tekstdeel: XII,264 p., met 241 illustraties, platendeel: (4) p., met 200 platen, contemporain goudgeletterd halflinnen met oorspronkelijke vooromslagen meegebonden, groot 4to.-

verkocht € 70.00
kavel: 673
Die Gallerien von München
-Eine Stahlstichsammlung der vorzüglichen Gemälde der Königl. Pinakothek, der Herzogl. Leuchtenberg'schen un Schleissheimer Gallerien. Nebst Text von Otto Alexander Banck. Leipzig en Dresden, A.H. Payne, z.d. (ca. 1855), 2 delen, (4),1-176,30; 177-340,(2) p., met in totaal 125 staalgegraveerde platen, oorspronkelijk verguld en goudgeletterd ("Kunstverein") uniform linnen, 4to.-
€ 70 - € 140
kavel: 674
Charles Burki (Magelang, 1909 – Den Haag, 1994)
-Twee gouaches in kleur uit het verhaal "De moordenaar droeg ski's", gepubliceerd in panorama nr 1, 1964. Binnenmaat 59 x 20,5 cm + 32 x 64 cm.-
€ 150 - € 300
kavel: 675
-Gouache in kleur voor "Liefdesnachten in de Taiga" door Gonzalik, 1974. 36 x 34,5 cm. In passepartout.-
€ 100 - € 150