595-689 Kunst & Toegepaste Kunst

veiling / 1 december 2015
kavel: 676
Charles Burki (Magelang, 1909 – Den Haag, 1994)
-Gouache in kleur, illustratie "Gevecht in de Orkaan, gepubl. in Panorama nr. 9, 1964/65? Binnenmaat 42 x 30 cm. In passepartout. -
€ 100 - € 150
kavel: 677
-Twee gouaches in zwart wit. 31 x 25,5 cm. (binnenmaat) + 22 x 24 cm. -
€ 75 - € 125
kavel: 678
-Scene in treincoupé. Gouache in zw.-wit. 22 x 45,5 cm. Gesign. .l.o, 1967 In passepartout. -
€ 75 - € 125
kavel: 679
-"U leert 't zó!" 14 x 31 cm + Duikboot en duikers. 33 x 22 cm. Beide in oost-Indische inkt. In passepartout. -

verkocht € 75.00
kavel: 680
-"Een reportage van de..." en 1958. Twee gouaches m.b.t. autoraces. Beide 33 x 25 cm. In passepartout.-

verkocht € 100.00
kavel: 681
-[Motorwedstrijd] Jawa zet de kroon op het werk! en wint in de internationale motorzesdaagse in Oostenrijk de Internationale Trophy en de merkenteamprijs. 25 x 18 cm. In passepartout. -
€ 75 - € 125
kavel: 682
Goed Wonen
-Maandblad voor wonen en woninginrichting. 1959 tm 1962. In totaal 48 nummers, gebundeld in grijslinnen insteekmappen. -

verkocht € 100.00
kavel: 683
Histoire artistique, industrielle et commerciale de la Porcelaine
-Albert Jacquemart & Edmont Le Blant enrichie de vingt-fix planches gravées à l'eau-forte par Jules Jacquemart. Paris, J. Techener, 1862. 690 (3) XXVIII pp. Groot 4to, halfleer, gemarmerde platten. -

verkocht € 100.00
kavel: 684
Albert in 't Veld
-Blinddruk. 121/300, gesign., 1993. 45,5 x 46 cm. In lijst achter glas. -
€ 100 - € 200
kavel: 685
Maryan (Pinchas Burstein 1927–1977)
-Vrouwengezicht. Lithografie, 1977. 36/70. Op geschept papier. 85 x 70 cm. - en 4 andere.-

verkocht € 100.00