1500-1596 Varia

veiling / 2 december 2015
kavel: 1511
Bibliografie Kinderboeken en -prenten
-De volks- en kinderprent in de Nederlanden van de 15e tot de 20e eeuw. Maurits de Meyer. N.V. Standaard-boekhandel. Antwerpen, Amsterdam. 1962, 621 pp., oplage 600. Nr. 387. in cassette. Samengevoegd met: Die Bilderwelt im Kinderbuch. Katalog Ausstellung Köln. 1988 + Early Children's Books and their Illustration. The Pierpont Morgan Library. New York. David R. Godine. Boston, 1975 met omslag + 5 andere. -

verkocht € 120.00
kavel: 1512
Bibliografieën papier, astronomische instrumenten, cartografie enz.
-Watermarks in paper in Holland, England, France etc in the XVII and XVIII centuries and their interconnection. W.A. Churchill. Menno Herzberger & Co. Amsterdam. 1967 met omslag. Samengevoegd met: Astronomische Instrumente des 11. bis 18. Jahrhunderts. Ernst Zinner. Verlag C.H. Beck. München. 1979 + Voies Océanes, Cartes marines et grandes découvertes. Mireille Pastouireau. Bibliotheque Nationale. 1992 + 9 cartografische werken en 14 andere. -

verkocht € 130.00
kavel: 1513
Bibliografieën, catalogi
-Bibliografie der Geschiedenis van Nederland. Dr. H. de Buck. H&S Publishers. Utrecht. 1979. Samengevoegd met: The Miss Margaret Sidney Davies complete collection of special Gregynog bindings, samenstelling Erik J. Warmenhoven en Steven A. Bakker. De Zilverdistel. Antwerpen. 1995 met omslag + The Vatican Library, its history and treasures. Belser. Yorktown Heights. N.Y. 1989 in cassette + L'Exposition de la Miniature a Bruxelles. 1912 + 9 andere.-

verkocht € 70.00
kavel: 1514
De Edda
-Nederlandsche bewerking van Frans Berding. Verlucht door Gust van de Wall Perné. Amsterdam. Scheltens & Giltay. 1911. 4to, linnen, geïll. rug en voorplat in groen, zwart en goudopdruk, intern bruine vlekjes, verder goed, genummerd ex. 262 van 750.-

verkocht € 60.00
kavel: 1520
Album met luxueuze verpakkingen van chocolade enz.
-Album (29 x 39 cm.) linnen, groene bladen waarop geplakt: visitekaarten, (gedeeltelijke) verpakkingen van beroemde chocolademerken, lotions enz. Ca. 1920.-

verkocht € 200.00
kavel: 1521
[Botanie] Les Orchidées Exotiques et leur culture en Europe
-Lucien Linden, Bruxelles, chez l'Auteur, Paris, Octave Doin, 1894, XIV, 1019, (1) pp. Groot 8vo, halfleer, titel op rug, compleet met het portret van de auteur en 141 tekstillustraties, aant. en handtekening voorm. eigenaar, band met lichte gebruikssporen.-
€ 150 - € 300
kavel: 1522
[Botanie] Illustriertes Handbuch der Kakteenkunde
-Einhaltend das Wissenswerteste über die Kultur, die Gattungsnamen und Spielarten der Kakteen und andere Sukkulenten. A. Daul, Stuttgart, Verlag Eugen Ulmer, 1890. Klein 4to, halflinnen, VI, 150 pp. compleet met 132 tekstillustraties. Goed ex.-

verkocht € 70.00
kavel: 1523
[Islam] Verspreide Geschriften van C. Snouck Hurgronje
-6 delen in 7 banden. Kurt Schroeder, Bonn und Leipzig, 1923-1927. Het zesde deel verscheen bij E.J. Brill, Leiden, 1927. Voorzien van een bibliographie en registers door Dr. A.J. Wensinck, hoogleeraar te Leiden. Uniform linnen banden met titel op rug en voorplat, banden met vlekjes, intern goed. -

verkocht € 130.00
kavel: 1525
[Binnenhuisarchitectuur] Tijdschriften
-Domus. 357-368 1959/1960 + Japan Interior Design. 5 nummers uit 1963 + 6 ex. Schöner Wohnen, 1970 - en The Japan Architect. International edition of Shinkenchiku, August 1959.-
€ 75 - € 150
kavel: 1526
[Pulp] Buffalo Bill, Lord Lister e.a.
-Ca. 65 ex. van Buffalo Bill's avonturen, ca. 1930, geniet, 32 pp. + 37 ex. Nieuwe avonturen Lord Lister genaamd Raffles + Cinema Romans, 8x - en enkele andere.-

verkocht € 320.00