1500-1596 Varia

veiling / 2 december 2015
kavel: 1527
[Pulp] Detectives
-Lot met jaren '20-'30 detective-uitgaves. Hieronder Nat Pinkerton, de grootste der wereld + De Detective + Avonturen van de detectives De Oude en de Jonge Wilson + Buck Parker, Detective + Drie-Stuivers-Romans Serie + Detective-Roman, Hans van den Berg, Sensatie in New-York + Sherlock Holmes en zijne wereldberoemde avonturen (achterzijde ontbreekt) en meer. -

verkocht € 200.00
kavel: 1528
[Pulp] Westerns en Avonturen
-Lot met ca. 200 geniete pulpromannetjes uit jaren '30-'50. Meest in België gedrukt. Enkele serietitels: Wild-West serie, Hidawa's Avonturen, Far-West verhalen, Texas, Wild West, Avonturen-tijdschrift, De Palm, Antwerpen, De Nieuwe Avonturen van Victor Vincent, Ricardo, uitgave G. van Loo, Dilbeek etc. Deels in goede, deels in gebruikte staat. -

verkocht € 225.00
kavel: 1529
[Criminologie] Bond van Kleermaker-Patroons in Nederland. Zwarte lijst
-van Afnemers, Leveranciers en Werklieden 1925. Z.pl., z.d. (1925), 43,(5) p., advertenties, oorspronkelijk omslag.-

verkocht € 70.00
kavel: 1530
(Groep lopende boeren in winterse kledij)
-Kleurenets en aquatint, deels met de hand gekleurd en gehoogd met wit, 35 x 70,5 cm., onduidelijk gesigneerd en "épreuve d'artiste" in potlood, ingelijst.-
€ 80 - € 150
kavel: 1531
[Detectives]
-Havank. het Raadsel van de Drie Gestalten. A.W. Bruna & Z'ns, Utrecht, 1936. Gebrocheerd met s.o. + 6 andere oude Havank-uitgaves met stofomslag + detectives van W.H. van Eemlandt (5x met stofomslag + Willy Corsari - Moorden en Marionetten. Leopolds, 's-Gravenhage, 1955 + 2 andere van Corsari + 7 andere vroege Nederlandse detectives.-
€ 80 - € 150
kavel: 1532
De Notenkraker: Politiek-Satiriek Weekblad
-Het Volk, 1915-1935. 12 originele bundelingen van dit tijdschrift. Met illustraties van o.a. Jordaan, Albert Hahn jr., Georges van Raemdonck en Tjerk Bottema. -

verkocht € 120.00
kavel: 1533
[Schermen] Leçons d'armes par Cordelois
-Du duel et de l'assaut. Théorie complète sur l'art de l'escrime. 2e édition illustrée de 28 planches et de 42 figures, représentant les diverses positions de l'escrime gravées sur acier par M. Brown (...). Parijs, Librairie Militaire de J. Dumaine, 1872, 332 p., gegraveerd frontispiece van de auteur (door Chenet) en 28 staalgegraveerde platen (met 42 figuren), contemporain halflinnen met getypt etiket op de rug, oorspronkelijk omslag meegebonden, 4to.-

verkocht € 80.00
kavel: 1534
Jazz
-Rhythme, maandblad voor jazz, dansmuziek en televisie, 9 losse nrs. uit 1953-1960 + bundeling februari-december 1959 + 57 losse nummers van Tuney Tunes tussen 1948 en 1959 + bundeling van het tijdschrift De Jazzwereld. Hierin enkele nummers uit 1936 en 1937, alle nummers van 1938-1940 + Jazz Wereld. Nr. 1, juli 1965 t/m nr. 43, 1973 + The encyclopedia yearbook of jazz, Leonard Feather, Horizon Press, New York, 1956.-
€ 80 - € 150
kavel: 1535
[Vlaggen] Lloyds book of house flags & funnels
-of the principal steamship lines of the world and the house flags of various lines of sailing vessels. Londen, Lloyds Royal Exchange, (1912), (36)p.25-136 bl.(2),15p., kleurenlithografische titel en 112 platen met 2128 vlaggen (w.v. ca. 150 blanco), oorspronkelijk verguld linnen, 4to (binnenscharnieren kwetsbaar).-

verkocht € 250.00
kavel: 1536
[Erotica] Folies de Paris et de Hollywood
-Lot met 31 nummers van tijdschrift Paris et de Hollywood - en een hors série-nummer + 3 nummers van Paris La Nuit Ca. 1960-1968. Geniet, ca. 32 pp. elk. -
€ 75 - € 150