1500-1596 Varia

veiling / 2 december 2015
kavel: 1567
[Erotica] Perzië, India
-10 prenten in diverse technieken, 3 prenten volledig gekleurd met aan achterzijde Perzische (?) teksten. Een serie van 4 prenten (16 x 12 cm.) met witte achtergrond. Een moderne erotische prent op karton-papier en 2 prenten zonder kader. Alle handgekleurd en alle met man en vrouw in verschillende erotische houdingen. -

verkocht € 70.00
kavel: 1568
Chinese stempels
-8 stempels in zwarte gekartonneerde doos, gedeeltelijk met linnen overtrokken (31 x 23 cm.) met bindlintjes en 2 sluitingen. De doos met uitsparingen voor de stempels; deze beschermd door linnen doek aan bovenzijde doos. De stempels met aan de ene kant Chinese voorstellingen (daken, tuinen, bomen, menselijke activiteiten in en om het huis) en verso karakterschrift met verschillende teksten. De stempels mogelijk gebruikt om tekeningen van een signatuur te voorzien. Papieren plakker op de deksel van de doos met tekst en rode stempel. Curieus.-

verkocht € 120.00
kavel: 1569
[Boekband] Joost van den Vondel
-Adam in Ballingschap of Aller treurspeelen treurspel. Prima Malorum Causa.. Haerlem. Johannes Enschedé en Zonen. Arie Oosthoek. Utrecht. 1910.-
€ 75 - € 150
kavel: 1570
[Erotica] Suite van 12 kleurenaquatinten,
-alle met monogram "S" en genummerd "XX/L"' in rood potlood onder de afbeelding, alle ca. 26 x 20 cm.-

verkocht € 850.00
kavel: 1571
[Clowns]
-Clowns and pantomimes by M. Willson Disher. London, Constable, 1925. xx, 344 pp. Geb. met s.o. + Speurder en circusclown. Suart Palmer. Ravenreeks, Schoonderbeek, ca. 1950. 238 pp. ongesneden, gebrocheerd. Sc. met fraaie coverills. + the Big top. my 40 years with the Greatest Show on Earth. by Fred Bradna As told to Hartzell Spence. Simon and Schuster, 3d printing, 1952. 332 pp. met besch. s.o.- en 5 andere over of mbt. clowns -
€ 75 - € 150
kavel: 1572
Feu Pierrot 1857...19..?
-A. Willette, Paris, H. Floury, ed., 1919. 183 pp. Gebrocheerd. Mooi ex. - en 11 foto-en briefkaarten ca. 1900 van pierrots. -
€ 80 - € 150
kavel: 1573
[Clowns] Fotoboeken
-Lot met 12 fotoboeken. Hieronder Circus Days. Jill Freedman Harmony Books, 1975. 4to., 128 pp. + Photobiographie Annie Fratellini par Berthe judet. Atelier des Bruges, 1980. hc - en 10 andere -

verkocht € 65.00
kavel: 1574
[Erotica] Porno
-Lot met 48 pornografische fotootjes tussen ca. 1930-1960 + een lot van ca. 80 pornografische foto's, alle uit jaren '60, deels in reeksen - en 2 x magazine 40+, Selbee Associates inc. New York, ca. 1965. - en een groen nepleren etuitjes met 60 kleine pornografische fotootjes uit dezelfde tijd. -

verkocht € 95.00
kavel: 1575
[Erotica]
-Lot met 50 pornografische fotootjes, jaren '60. 11stuks 7,5 x 11 cm + 39 stuks 8,5 x 12,5 cm-

verkocht € 65.00
kavel: 1576
[Koningshuis] Bij de graven van Oranje-Nassau.
-Vijf toespraken in de Nieuwe Kerk te Delft 1879-1890, door C.E. van Koetsveld. Amsterdam, Tj. van Holkema, z.d. (1891), (61,(3) p., contemporain halfleer met vergulde, geribde rug, bovensnede verguld, oorspronkelijk omslag meegebonden, 4to.-
€ 50 - € 100