1500-1596 Varia

veiling / 2 december 2015
kavel: 1577
[Studentica. Delft] Lustrumnummer 1934. De Spiegel.
-Officieel Orgaan van het Delftsch Studentencorps en van de Centrale Commissie voor Studiebelangen. Hoofdredacteur F.J. Bok. Delft, N.V. W.D. Meinema, z.d. (1934), (24) p., met 2 paginagrote aan weerszijden bedrukte advertentiebladen, geïllustreerd met linosneden (1x in kleur, enkele gemonogrammeerd "J.S." of "H.L."), oorspronkelijk omslag, folio.-
€ 70 - € 140
kavel: 1578
[Architectuur] Bouwkundig Weekblad Architectura
-Orgaan van de maatschappij tot bevordering der bouwkunst, bond van Nederlandsche architecten en het genootschap architectura et amicitia. Onder redactie van H. Th. Wijdeveld. Bundelingen 1928-1937. -

verkocht € 125.00
kavel: 1579
[Vlinders] Die Gross-Schmetterlinge der Erde Band I Supplement: Palaearktischen Tagfalter
-A. Seitz. Stuttgart, 1932. vii, 399 pp. met 16 chromolithografie platen. 4to in half marokijn met groene platten en vergulde titel.-
€ 80 - € 150
kavel: 1580
[Vlinders] Die Gross-Schmetterlinge der Erde Band XIII: Die Afrikanischen Tagfalter
-A. Seitz, Stuttgart, 1925. 2 vols. Tekstdeel vii, 613 en Platendeel met 80 chromolithografiën. 4to. In kunstlederen banden met vergulde rugtitel.-

verkocht € 180.00
kavel: 1581
[Erotica] Nudisme
-Album Eldorado, geniet, 32 pp. Ca. 1965 - en 2 andere + Helios-Zonnestraal, maandblad voor algehele levensvernieuwing, Phofil Book Import, Amsterdam, ca. 1960-65. 13 nrs. + Paradijs. Tijdschrift voor levensblijde mensen en moderne levensvormen. 2x - en Solis, international sunbathing and nature living monthly magazine, nr. 63.-

verkocht € 65.00
kavel: 1589
[Erotica] Homofilie
-Modern Man. Jan/feb, 1958. Press Books ltd, Surrey. 52 pp., geniet + Amigo Eos-konzern, Kopenhagen, Dänemark, 1962. 2 ex + Adonis. The art magazine of the male physique. 1958, 66 pp., geniet - en 19 andere.-

verkocht € 110.00
kavel: 1590
[Erotica]
-Love without danger, a study in social science, Parijs, Limited edition for private circulation, 1904, 180 pp. + Histoire d'O par Pauline Réage avec une préface de Jean Paulhan, a sceaux chez Jean-Jacques Pauvert, 1954 (eerste druk), 256 pp. + A night in a Moorish Harem by Lord Geo. Herbert, The Erotica Biblion Society of London and New York, 146 pp. + Le Mirliton Priapique, 69 quatrains contre le Spleen avec un frontispice folatre, Brussel, A. Lefevre, 1883, met illustraties, 70 pp. + 5 andere-

verkocht € 100.00
kavel: 1591
[Erotica] Erotische ephemera
-Parijs, M. Seufferin & Co, 'Under the skirt', 'Ramrod', 'Saucy Sadie' en 22 andere, alle vroege jaren vijftig, oplage 300, 32 pp., 14 x 11 cm (en 1 grotere), geïllustreerd met zwart-witfoto's, geniet.-

verkocht € 140.00
kavel: 1592
[Erotica] Erotische ephemera
-A Prick Has No Conscience, illustrated by life. Privately Printed for Adults by All Sport Fornication Press, 32 pp., geniet, 14 x 11 cm. Motto: The love valley was made for the fucker and the yodeler + Can Do, Bibliotheque St. Germaine Paris, 32 pp. + Don Juanita by Luis Garcia, Illustrated from Life, Printed in Havana, Cuba, 32 pp., geniet + City Girl, illustrated, Passion Publishers London + 37 soortgelijke andere-

verkocht € 400.00
kavel: 1593
[Erotica] Erotische ephemera
-Adventures in a car, illustrated from life, Printed by the contemporary press, Paris, 32 pp., 13,5 x 10,5 cm + Itchy Bitchy, Paris, Bibliotheque St. Germaine, 32 pp. + Sweet young Hetty, illustrated, Privately Printed for Limited Circulation, 32 pp. + 35 andere soortgelijke, alle geniet en geïllustreerd met zwart-witfoto's.-

verkocht € 420.00