600-631 Topografie Europa

veiling / 6 december 2016
[600 - 609] [610 - 619] [620 - 629] [630 - 631]
kavel: 620
[Rusland en Napoleon]
-Relation circonstanciée de la Campagne de Russie, en 1812, ornée de la Bataille de la Moskwa, du Combat de Malo-Jaroslavetz, et d'un état sommaire des forces de l'armée Française pendant cette Campagne. Eugene Labaume. Paris C.L.F. Panckoucke. Magimel, 1815. 8vo, half leer, titel op rug in goudopdruk, VIII,454,(1) pp., compleet met 2 gevouwen en uitslaande kaarten door F.P. Michel van de Slag bij de Moskwa en de Slag bij Malo-Jaroslavetz; de tweede kaart met een bruin vlekje. een paar pp. met watervlekjes.-
€ 70 - € 120
kavel: 621
Theatrum Hispaniae, exhibens Regni Urbes,
-Villas ac Viridaria magis illustra. Het aanmerkelykste en voortreffelykste in Spanjen, vertoond in haar voornaamste Steden en Koninglyke Paleizen, als Madrid en haare uytmuntende Gebouwen en Gezichten, benevens Granada, Toledo, Barcelona (enz). Wyders een curieuse afbeelding van het Escurial, Aranjues, enz. Amsterdam. Pieter vanden Berge. [ca. 1700].-

verkocht € 900.00
kavel: 622
[Architectuur Rome] Les plus beaux Monuments de Rome Ancienne
-ou Recueil des plus beaux Morceaux de l'Antiquité Romaine. Dessinés par Monsieur Barbault Peintre. Rome. Bouchard & Gravier. 1761.-
€ 150 - € 300
kavel: 623
De beroemde onderneming op de rivieren van London en Rochester
-gedaan de 21, 22 en 23 junij des jaars 1667, onder het opperbevel van (...) Cornelis de Witt. Kopergravure door M.D. Sallieth naar D. Langendyk, prentbeeld 48 x 58 cm., ingelijst achter glas, 67 x 78 cm. De Tocht naar Chatham en de verovering van de Royal Charles, 1667, Mathias de Sallieth, naar Dirk Langendijk, 1782. Watervlekken.-

verkocht € 110.00
kavel: 624
Rusland Beschouwd
-met betrekking tot eene aardrijkskundige en natuurlijke ligging, grond en luchtsgesteldheid; II De bevolking, verschillende standen zijner bewonders, geaartheid der natie; III zijne hoofdstad St Petersburg; IV De regeering; V Het krijgsweezen; VI zijne finantien, inkomsten, uitgaven, staats-schulden; VII De nationaale industrie, fabrieken, trafieken, koophandel; VIII zijne politieke belangen. Pieter van Woensel, Haarlem, Francois Bohn. viii, 467 pp. 4to, halfleer met vergulde rugtitel en rugversiering. Met twee uitslaande platen. -

verkocht € 90.00
kavel: 625
Le Kremlin de Moscou.
-Esquisses et Tableaux. Autrefois et Aujourd'hui. Ouvrage orné de 76 dessins sur zinc (..) et de 14 photogravures. M.P. Fabricius. Moscou. W.G. Gautier. Th.J. Hagen. 1883. 4to, half leer, gemarmerde platten en schutbladen; opnieuw gebonden met behoud van het oorspronkelijke en geïllustreerde uitgeversomslag. Mooie band met lichte gebruikssporen. Goed ex.-
€ 75 - € 150
kavel: 626
[Beeldstatistiek] Schoolplaten; Rijksdienst voor het nationale plan
-ca. 1939. Lot van 32 schoolplaten, alle op board, in goede conditie met hangkoord midden-boven. In blauw/wit, schaal 1: 600000.-
€ 150 - € 300
kavel: 627
Description de la Livonie,
-avec une relation de l'origine, du progrès et de la décadence de l'Ordre Teutonique. (...) Enfin en y trouve le voyage de l'auteur [Baron K.J. von Blomberg]. Utrecht. W. van Poolsum. 1705. Kl. 8vo, leer, titel op rug in goudopdruk, titel in rood en zwart, (12),394 pp., zoals zo vaak ontbreken het portret en de kaart, bandje met kleine imperfecties.Het werk behandelt de Poolse en Zweedse oorlogen om het bezit van de Baltische staten.-
€ 70 - € 120
kavel: 628
Histoire de la Russie
-Depuis l'Origine de la Nation Russe, jusqu'a la mort du Grand-Duc Jaroslaws Premier. Michel Lomonossow. Paris. Dufour & Costard Fils. 1773. Kl. 8vo, half leer, XXXII,250 pp. en compleet met 2 uitslaande kaartjes. Band geschaafd.-
€ 60 - € 100
kavel: 629
[Rusland] Die so genannte Moscowitische Brieffe
-oder die, wider die löbliche Russische Nation von einem aus der andern Welt zurueck gekommenen Italiäner ausgesprengte abentheurliche Verläumdung und Tausend Luegen aus dem Franzsösischen übersetzt (...) [Locatelli]. Frankfurt. Leipzig. J.L. Montag. 1738. 8vo, leer, allegorisch frontispice, (69),816,(64) pp., schutblad met aant. in het Russisch, band geschaafd, verder goed ex. Schaars.-

verkocht € 240.00