150-222 Literatuur en bibliofiele uitgaven

veiling / Veiling 20, deel I: Maandag 3 december 2018. Aanvang 19.00
kavel: 190
William Shakespeare
-The Complete Works of William Shakespeare. Reprinted from the First Folio. Edited by Charlotte Porter and H.A. Clarke. With an Introduction by John Churton Collins, Vol. I-XIII. London, George G. Harrap & Co, 1906. Nummer 57 uit een oplage van 75 ex., klein 4to. In halflinnen met opgeplakte titelplaat. -
€ 80 - € 150
kavel: 191
Anthony Trollope
-Complete set van 48 delen uit de Folio Society, alle in linnen gebonden met vergulde rugtitel, in foudraal. -

verkocht € 180.00
kavel: 192
Folio Society
-Jane Austin, complete set van 7 delen in box, 8e dr., 1991 + Jane Austen's Letters, 2003 + The Novels of the Brontë Sisters, 7 dln. in box, 1991 + Victorian Cities, 3 dln. in cassette - en 2 andere.-

verkocht € 70.00
kavel: 193
The Letters of Charles Dickens
-Volume One - Twelve, Ed. Graham Storey et al., Oxford University Press, 1975-2002. Complete set in 12 delen in rood buckram gebonden. Omslagen ontbreken, verder in goede staat.-

verkocht € 150.00
kavel: 194
Folio Society
-The Barbarian Invasions of the Roman Empire. Vol. I-VIII, Thomas Hodgkin. Folio Society, 2000-2003. Uniform in linnen gebonden, elk in eigen foudraal + Lives of the Later Caesars, 2005 + The Celts, Nora Chadwick, 2003 - en The Complete Greek Tragedies. Ed. David Grene and Richmond Lattimore, University of Chicago Press, 1992. 4 vols. in cassette. -

verkocht € 120.00
kavel: 195
Marcel Proust e.a.
-A la recherche du temps perdu I-VII, Marcel Proust, préface d'André Maurois, ills. Philippe Jullian. Gallimard, 1968-69. Complete set in groen kunstleer met vergulde bandversiering + Raymond Queneau. Journaux 1914-1965. Gallimard, 1996. Geb. zonder s.o. + Valery Larbaud. Journal inédit I & II. Gallimard, 1954, in rood halfleer.-

verkocht € 90.00
kavel: 196
De Kleine Johannes
-Frederik van Eeden, Mouton & Co, 's-Gravenhage, 1939. In kleine oplage verschenen heruitgave t.g.v. de 70ste verjaardag van Edzard Koning (1869-1954). Met IX lithografieën en versieringen van zijn hand. In halfleer.-
€ 70 - € 120
kavel: 197
Pen en Burijn
-Map met 5 poëziebladen van Pen en Burijn: 1) Serenade van J. Slauerhoff, lino in 4 kleuren van Ru van Rossem, nr. 94/200, 1974; 2) De Hond Kommer van Bertus Aafjes, vierkleurige lino Jan Battermann, nr. 4/200, 1974; 3) De Herfst blaast op den horen, Felix Timmermans, lino Piet Janssens, nr. 165/200, 1973; 4) Invocatie, H. Marsman, houtgravure Wim Zwiers, nr. 95/200, 1974; 5) Ah! de zon..., Hans Lodeizen, grafiek Chris Heeneman, nr. 3A/200, 1972. Toegevoegd kaart P.F. 1975. Ton en Frits Haans, linosnede Jan Batterman. Alle in goede staat.-

verkocht € 80.00
kavel: 198
[Duitse literatuur] Theodor Fontane
-25 delen uit de reeks Grosse Brandenburger Ausgabe: Das erzählerische Werk, 10 delen (1997-2000), incl. Effi Briest en Irrungen, Wirrungen + Tagebücher, 2 (van 3) delen (1994) + Der Ehebriefwechsel, compleet in 3 delen (1998) + Gedichte, compleet in 3 delen (1995) + Wanderungen durch die Mark Brandenburg, 7 (van 8) delen (1994). Herausgegeben von Gotthard Erler. Berlin, Aufbau-Verlag. In uniform groen linnen met vergulde titel op voorplat en rug. Alle zonder stofomslag + 1 andere.-

verkocht € 100.00
kavel: 199
Folio Society
-R.L. Stevenson. An Inland Voyage + In the South Seas + Across the Plains, 2004. 3 delen. In cassette + Leslie Stephen. Hours in A Library, 1991. 3 delen, uniform. In cassette + Wilkie Collins. No Name + The Moon Stone + The Woman in White + Arma Dale, 1992. 4 delen, uniform. In cassette + A.J.P. Taylor. The Struggle for Mastery in Europe I & II + 3 andere, 1998, uniform. In cassette + 13 andere.-

verkocht € 130.00