150-222 Literatuur en bibliofiele uitgaven

veiling / Veiling 20, deel I: Maandag 3 december 2018. Aanvang 19.00
kavel: 220
Walter Crane
-8 illustrations to Shakespeare's Tempest designed by Walter Crane. Engraved & Printed by Duncan C. Dallas, Dallastype Press no 5, London, 1893. Folio cassette in groen verguld halflinnen met 8 losse gravures passe-partout en verantwoordingspagina, gesign. door Crane en Dalles. -
€ 600 - € 900
kavel: 221
[Exemplaar nummer 1, met originele tekeningen] Jean-Jacques Rousseau. Les Confessions.
-Illustrations gravées sur bois de Paul Baudier et Emilien Dufour. Parijs, Éditions du Trianon, 1926-1927, gedrukt in 475 genummerde exemplaren, dit is nummer 1 van 5 exemplaren op Vieux Japon met 3 extra suites van de houtsneden, 3 delen, 356,(7); 275,(4); 220,(7) p., rijk geïllustreerd met kleurenhoutsnedes door genoemde kunstenaars, oorspronkelijk omslag, folio formaat [sic].-

verkocht € 550.00
kavel: 222
[Alexander Pushkin] Le coq d'or et d'autres contes
-Alexandre Pouchkine, L'édition d'art H. Piazza, Parijs 1925. Ills. Boris Zworykine. Gebrocheerd, eerste druk, nr. 555/775. Met 19 goud gehoogde kleurenills. hors-texte. -
€ 450 - € 750