1850-1899 Fotografie

veiling / Veiling 20, deel III: Woensdag 5 december 2018. Aanvang 19.00
[1850 - 1860] [1861 - 1870] [1871 - 1880] [1881 - 1890] [1891 - 1899]
kavel: 1881
Larry Clark (1943-)
-Larry Clark 1992. Thea Westreich, New York/ Gisela Capitain, Köln, 1993. Softcover in goede staat. Oplage 1000 ex. Op laatste pagina '9/12 Larry Clark 1992' met zwarte stift.-

verkocht € 430.00
kavel: 1882
Andres Serrano (1950-)
-El Dedo en la Llaga. 20, (6) pp. Artium, 2006. Paperback in kunstleer gebonden + Andres Serrano. Uncensored photographs. Koninklijke Musea voor Schone Kunsten van België. Silvana Editoriale, 2016. 240 pp. Hc, goed ex. - en A History of Andres Serrano, a History of Sex. Groninger Museum/ IDEA Books, Amsterdam, 1997. 117 pag. 4to.-

verkocht € 90.00
kavel: 1883
Nick Hannes (1974-)
-Red Journey, Lannoo, Tielt, 2009. Gebonden, oblong. Met in zwarte stift genummerde en gesign. foto, oplage 8/20 - en Die Andre Seite 1972-1992. Nan Goldin, Scalo, 1992. Geb. met s.o.-
€ 75 - € 150
kavel: 1884
[Circus] Rhapsody in White
-The Holland-Dutch Circus Van Leer. 16 pp. Touwgebonden, oblong, ca. 1942. -
€ 60 - € 90
kavel: 1885
[Zuid-Oost Azië] Album met 83 opgeplakte albumen foto's,
-genomen/ verzameld tijdens een reis van Marseille naar Shanghai door het stoomschip de Ernest Simons van de Messageries Maritimes de Marseille, van 29 september tot 9 november 1901, vier foto's gesigneerd Zangaki, 1 door Lai Afong, 8 foto's door Lambert & Co, deels getiteld in het negatief, alle getiteld in pen, 10,5 x 14,5 cm. tot 20 x 27,5 cm. (voornamelijk grote formaten), contemporain half marokijn met goudgeletterde initialen "L.D.W." en datum 1901 op het voorplat, oblong folio, 33 x 41 cm. (band met wat schaafplekken/ slijtage).-
€ 3500 - € 4500
kavel: 1886
Roelants Bier
-Foto van biertonnen in de karren van Roelants bier, Wakken, West-Vlaanderen, 1934. 40 x 54 cm. Gesigneerd (onduidelijk) en gedateerd r.o. Foto opgeplakt op karton. -

verkocht € 75.00
kavel: 1887
Paris
-Oblong album met 50 foto's van Parijs, ca. 1888. Foto's op karton, elk 12 x 19 cm. In rood halflinnen oblong album met gemarmerde platten. -

verkocht € 100.00
kavel: 1888
Curaçao
-Foto-album Curacao, jaren 30. Leren touwgebonden, oblong-formaat album met daarin 51 ingestoken foto's, elk 8,5 x 11,5 cm. met ondertitel op een wit daaronder geplakt strookje geschreven. O.a. Van den Brandhof Brug; Gestrande Schoener in het Schottegat; Waterplantage Heintje Kool; Inlandsche Huizen etc.-

verkocht € 70.00
kavel: 1889
[Zwitserland] Vues de l'Engadine
-Folio album (32,5 x 40,5 cm.), A. Flury Pontresina-Engadin, ca. 1880 met 18 albumen foto's met onderschrift. Met o.a. Palü-Gletcher, St Moritz en hotel Maloja. Foto's elk 17,5 x 24,5 cm. -
€ 100 - € 200
kavel: 1890
[Utrecht] Nieuweroord
-Folio (33 x 40 cm.) album in halfleer van Nieuweroord, ca. 1900. Met 14 foto's van huis, interieur en park door fotograaf Carl Emil Mögle, Rotterdam. Foto's elk 17 x 22 cm. -

verkocht € 120.00