1730-1799 Fine Arts - 20ste eeuw deel II

veiling / Veiling 20, deel III: Woensdag 5 december 2018. Aanvang 19.00
kavel: 1740
Aat Veldhoen (1934-)
-17 tekeningen in diverse technieken van Veldhoen, deels gesigneerd, meest of alle afkomstig uit de jaren 60. Afm. tussen 37,5 x 25 cm. en 65 x 50 cm. -

verkocht € 100.00
kavel: 1741
[Peter Struyken] 8 items: (1) P. Struyken. Komputerstrukturen.
-Tentoonstellingscatalogus Verfindustrie Jac. Eyck, Heerlen, van 8 tot 21 januari 1970, (12) p., met 6 platen, los ingelegde uitnodiging voor de tentoonstelling, oorspronkelijk omslag met linnen rug, 15,5 x 15,5 cm.-

verkocht € 100.00
kavel: 1742
Rob Verwer
-Stad. Plaatsmaken, Arnhem, 2000. Lithografie en tekst Rob Verwer. Beige linnen band met tekst in goudopdruk. 38 x 35 cm. Twintig prenten gedrukt met peninkt. Typografie Bas Krijns. Oplage 50 stuks. Dit is nummer 46, met signatuur.-
€ 80 - € 150
kavel: 1743
Marc Chagall
-'Tribe of Levi'/ 'Windows of Jerusalem', Parijs, ca. 1964. Kleurenlithografie, 33 x 24 cm. + 'Swan Lake' + 'Daphnis et Chloe' + 'Moussorgsky', Mourlot, Parijs, ca. 1965. Oplage 6000. Elk in passe-partout, met signatuur in potlood r.o.-

verkocht € 400.00
kavel: 1744
[Richard P. Lohse/ Camille Graeser. Met opdrachten] 6 werken: (1) Richard P. Lohse.
-Teufen, Arthur Niggli, (1967), 64 p., (gekleurde) illustraties, oorspronkelijk omslag, 21 x 21 cm. -
€ 70 - € 140
kavel: 1745
M.C. Escher (1898-1972). "Wij komen er uit! Nederlandsche Exlibris-Kring 1 jan. 1947".
-Houtsnede, 1946, gemonogrammeerd in het blok, 11,8 x 10,1 cm.-

verkocht € 240.00
kavel: 1746
Lot van 29 voornamelijk dunne publicaties, w.o.: (1) Informele kunst tussen Cobra en Zero.
-6-27 juni '74. Kunsthistorisch Instituut Amsterdam. Leden van de werkgroep: Madelon d'Aulnis e.a. Amtsterdam, Kunsthistorisch Intituut, 1974, 32 p. gestencilde tekst, illustraties naar Kees van Bohemen, Jan Henderikse en Henk Peeters, oorspronkelijk geniet omslag, folio.-
€ 70 - € 140
kavel: 1747
Lot van 15 diverse publicaties, w.o.: (1) De stilte van de beweging.
-Inleiding door R.O. [= R.W.D. Oxenaar]. (Otterloo, Rijksmuseum Kröller-Müller, 1968), 1 blad met inleiding gevolgd door 10 zilverkleurige kaarten met informatie en 10 kaarten met fotografische illustraties, los als uitgegeven in oorspronkelijk omslag met opengewerkte schuifdoos, folio.-
€ 70 - € 140
kavel: 1748
Rudi Klemm (1904-1955). Karikatuur-collage van gekleurd papier,
-25 x 10 cm., later opgeplakt op drager onder doorzichtig plastic, de drager met handgeschreven tekst "Rudi Klemm Scherenschnitt 1948".-
€ 50 - € 100
kavel: 1749
Album met 71 ingeplakte en 3 los ingestoken pentekeningen,
-ca. 1910, diverse formaten, hier en daar met Duitstalige bijschriften verwijzend naar literaire teksten (Goethe, Storm, Triumphgasse), contemporain eenvoudig karton, 21,5 x 15,5 cm. -
€ 120 - € 240