1730-1799 Fine Arts - 20ste eeuw deel II

veiling / Veiling 20, deel III: Woensdag 5 december 2018. Aanvang 19.00
kavel: 1768
Klaas Pijlman (1917-2007)
-Vrouwenboom. Gemengde techniek. 1970 68 x 46 cm. (buitenmaat 78 x 58 cm.) + Vrouwenboom (II). Verf op hout. 74 x 29 cm. Niet gesign. -

verkocht € 70.00
kavel: 1769
Klaas Pijlman (1917-2007)
-Vrouw met vogels. Olieverf op doek. 1962. 79 x 64 cm. -
€ 100 - € 200
kavel: 1770
Klaas Pijlman (1917-2007)
-3 Afrikaanse vrouwfiguren. Waskrijt op papier in lijst. 1959. Gesign. l.b. 66 x 49 cm.-
€ 80 - € 150
kavel: 1771
Klaas Pijlman (1917-2007)
-Kerstverhaal (ontwerp glas in lood raam). Aquarel op papier. Gesign. l.o., ongedateerd. 60 x 48 cm.-
€ 70 - € 120
kavel: 1772
Klaas Pijlman (1917-2007)
-Vogels. Olieverf op doek in lijst. 1951. Gesign. r.o. 73 x 50 cm.-
€ 100 - € 200
kavel: 1773
Klaas Pijlman (1917-2007)
-Bijbelse figuren. Olieverf op doek in lijst. Drieluik, 1964. Gesign. en datering r.o. 1) Naomi, Ruth en Orpa; 2) Martha en Maria; 3) Adam met Kaïn en Abel. Elk 96 x 70,5 cm.-
€ 300 - € 600
kavel: 1774
Klaas Pijlman (1917-2007)
-Praag, Joods Kerkhof. Aquarel, 1988. In lijst achter glas. 35 x 30 cm.-

verkocht € 70.00
kavel: 1775
Klaas Pijlman (1917-2007)
-Orchideeën. Olieverf op papier in lijst. 1968. 46 x 37,5 cm. Gesign. en datering r.b.-
€ 60 - € 90
kavel: 1776
Klaas Pijlman (1917-2007)
-4 zeemeerminnen. Waskrijt op papier. 40,5 x 41,5 cm. 1957. Gesigneerd en gedateerd l.o. In lijst onder glas, 59 x 60 cm.-

verkocht € 80.00
kavel: 1777
Klaas Pijlman (1917-2007)
-Christus met kruis en twee mannelijke figuren. Aquarel op papier. 42,7 x 32,8 cm. 1970. Gesigneerd en gedateerd r.o. In lijst onder glas, 56 x 47 cm. + 'Barmhartige Samaritaan'. Waskrijt met aquarel op papier. 35,2 x 25,3 cm. 1957. Getiteld l.b., gesigneerd en gedateerd r.b. In passe-partout in lijst onder glas, 45 x 34,8 cm. + Christus met stopbord. Acryl op hout. 44,2 x 20,8 cm. 1979 (?). Gesigneerd en gedateerd r.o. In houten lijst, 46 x 22,5 cm.-
€ 80 - € 150