1730-1799 Fine Arts - 20ste eeuw deel II

veiling / Veiling 20, deel III: Woensdag 5 december 2018. Aanvang 19.00
kavel: 1790
[Futurisme] F. Azari en F.T. Marinetti. Il teatro aereo futurista.
-Il teatro futurista Aereoradiotelevisivo. (Milaan), Arti Grafiche Bustesi, september 1986, (6) kartonnen bladen met tekst van Azari en Marinetti en 2 facsimile platen, ringgebonden tussen 2 aluminium platen met illustratie op voorplat, 24 x 17 cm.-

verkocht € 90.00
kavel: 1791
Michel Magne - Carillons dans l'eau Bouillante
-Voorwoord Claude Bollack. Incl. 45 rpm singeltje 36 pp. Geniet + Constant. Bibliotheque d'Alexandrie Paris 1959. Geniet, (24) pp. Beide in goede staat.-
€ 60 - € 90
kavel: 1792
[Fluxus] Vostell - Décollage
-Folder "Permanente Realistische Demonstration. Mauern und Abrisse (décollagen) in Köln gefunden und ausgewählt von Vostell 1958-1961. Galerie Schwarz ladet Sie ein zur Besichtigung in den Kölner Strassen bis die Formen zerfallen oder entfernt werden 15.9.61". Gallerie Schwarz, 1961. 12 pp. Geniet.-

verkocht € 90.00
kavel: 1793
Kunstcatalogi
-Anton Heyboer. Stedelijk Museum Amsterdam, catalogus 182. Uitvouwbare folder/ affiche, 7 maart-13 april '58 + André Bloc, Claude Parent, Charlotte Perriand. Stedelijk Museum Amsterdam cat. 183, maart-april '58. Art et Architecture. Uitvouwbare folder voor de tentoonstelling. 8 pp. (= voor- en achterzijde) + Prisma der kunsten; De tentoonstelling foto '37. Red. Wim Brusse met medewerking van Paul Schuitema, Emmy Andriesse, L. Moholy-Nagy, Dick Elfers, Cas Oorthuis e.a. Wat los in band, licht besch. aan bovenzijde en boven- en onderzijde rug + Kleur. Stedelijk Museum 8/11-8/12-1958. Lay-out Wim Strijbosch. -

verkocht € 80.00
kavel: 1794
[Schilderij] Twee Travestieten
-Anoniem, Duitsland (?), eerste helft 20ste eeuw. Olieverf op doek, in lijst. 50 x 38,5 cm.-

verkocht € 100.00
kavel: 1795
Mary A.C. Theobald (1947-)
-"Catching the Fly". Ets, 1973. Nummer 5/20. In passe-partout in lijst. 17,5 x 14 cm.-
€ 150 - € 250
kavel: 1796
[De Stijl] Jan den Drijver (1903-1993). Drie tekeningen: (1-2) (Interieurs).
-Twee tekeningen in pen en inkt op stevig papier, ingekleurd met waterverf, elk ca. 18 x 22 cm., beide gesigneerd "J. den Drijver" [één in De Stijl-schrijfletters] en gedateerd "6' 29" en "'29" in pen, beide met origineel ophang-oogje gemonteerd aan de achterzijde, de tekening met signatuur in De Stijl-schrijfletters met letterdruk (volledig onderkast) etiketje op de rug: "jan den drijver "de stijl". laan van meerdervoort 864 den haag tel. 339034".-
€ 800 - € 1500
kavel: 1797
[De Stijl] Jan den Drijver (1903-1993). Vijf tekeningen: (1) "Meubelen voor het gebruik"
-Ontwerp voor een flyer met centraal een servieskastje, uitgevoerd in potlood, Oost-Indische inkt en aquarel, 15,5 x 11,3 cm., gesigneerd "Ontwerp J. den Drijver" en met bedrijfsadres "De Stijl Thomsonlaan 99" in potlood.-
€ 500 - € 1000
kavel: 1798
[Originele tekening] Midzomernachtsdroom van Alida
-"27 aug-'16. Roemenië verklaart den Oorlog aan Oostenrijk". Potloodtekening in zwart en rood, 26 x 33 cm. Tekenaar onbekend. Punaisegaatjes in hoeken.-
€ 60 - € 90
kavel: 1799
George Grosz (1893-1959) en 5 andere kunstboeken
-Das neue Gesicht der herrschenden Klasse. George Grosz. Berlin, Malik-Verlag, 1930. 126 pp., zacht karton met oorspr. stofomslag, 4to. Omslag vlekkig, intern net ex. Opdracht in hs. van Wim Kools aan Miep van 't Hoff-Kools + Die Gezeichneten. George Grosz. Idem, 1930. 126 pp., uniform met de vorige, omslag vlekkig, intern net. Opdracht in hs. van Wim Kools + Veröffentlichungen des Kunstarchivs nr. 27-28: Renée Sintenis. Berlin, Werkkunst Verlag, [1927]. 48 pp., oorspr. omslag. Rug sleets, naam op vooromslag. Naam in hs. Miep van 't Hoff-Kools + 4 andere (waarvan een Franstalige).-

verkocht € 150.00