1800-1849 Fotografie

[1800 - 1810] [1811 - 1820] [1821 - 1830] [1831 - 1841] [1842 - 1849]
kavel: 1811
[Ed van der Elsken. Gesigneerd] Ed van der Elsken. 'Are you famous?'
-La Grande Parade in het Stedelijk Museum Amsterdam. Amsterdam, gedrukt door Peco b.v. voor Meulenhoff/ Landshoff, 1985, 78,(18) p., met vele foto's, oorspronkelijk omslag, 15 x 10,5 cm. (zeer goed exemplaar).-

verkocht € 100.00
kavel: 1812
[Michael Snow] 3 titels: (1) Cover to cover. Michael Snow.
-(Foto's door Keith Lock en Vince Sharp. Halifax/ New York, Novia Scotia College of Art and Design/ New York Univ. Press, 1975), zonder paginering, oorspronkelijk omslag, 22,5 x 18 cm.-

verkocht € 120.00
kavel: 1813
[Gesigneerd] Rita Barros - Quize Anos/ Fifteen Years Chelsea Hotel
-Rita Barros, textos de Gerard Schreiner, José Gil e.a., Lisboa, 1999. 80 pp. Oplage 2500 ex. Gebonden met stofomslag. Met opdracht aan Sasha door Stanley Bard die jarenlang manager was van het hotel. -
€ 100 - € 200
kavel: 1814
Keur Collectie Foto's Inhuldigingsfeesten september 1898
-Guy de Coral & Co. Complete set van 12 foto's op karton in groenlinnen mapje met vergulde titel. Foto's elk 12 x 17 cm. -
€ 60 - € 90
kavel: 1815
Sanne Sannes (1937-1967). Sex a gogo
-Walter Steevensz, Sanne Sannes. De Bezige Bij, Amsterdam, 1969. Oblong geb. Net exemplaar.-

verkocht € 180.00
kavel: 1816
13 titels: (1) Mieczyslav Berman. Fifty years of history in Berman's photomontages.
-Tentoonstellingscatalogus Galleria Schwarz te Milaan, 1973, 185,(2) p., tekst in Italiaans, Engels en Duits, 145 illustraties w.v. 43 in kleur, oorspronkelijk omslag, 4to (omslag met defecten).-

verkocht € 70.00
kavel: 1817
Lot van 18 diverse titels over fotografie en film
-diverse banden en formaten, incl. 2 videobanden.-

verkocht € 70.00
kavel: 1818
William Henry Jackson (1843-1942). Canon of the Rio las Animas
-Groot formaat albumen foto, 1883. Gesigneerd in de plaat rechtsonder '1039 Canon of the Rio Las Animas W.H. Jackson & Co, Phot. Denver, Col.'.-

verkocht € 550.00
kavel: 1819
Reisalbum
-'P&O Cruise 1934. S.S. Moldavia'. Foto-album met 34 foto's van een reis per cruiseschip van Engeland naar Oost-Europa en Scandinavië, 1934-1935. 17 pagina's met ingestoken foto’s van o.a. Adolf Hitler Platz in Hamburg, Zoppot, Kopenhagen, Canterbury, medereizigers, e.d. Aangevuld met kaarten, folders en bonnetjes van P&O. Bijschriften in het Engels. Linnen, 20 x 25 cm.-

verkocht € 70.00
kavel: 1820
Candid Lang - Kofferraum der Welt
-Alex Sadkowksy/ Titine Mensch. Arthur Niggli, Niederteufen, 1971. Folio, 32 p. Minimale gebruikssporen aan randen, goed exemplaar. Inclusief 33 rpm vinylplaat.-

verkocht € 100.00