1800-1849 Fotografie

[1800 - 1810] [1811 - 1820] [1821 - 1830] [1831 - 1841] [1842 - 1849]
kavel: 1831
Egypte/ Indonesië
-Album met 33 ingeplakte albumen foto's, ca. 1875. 11 albumen van Egypte door o.a. H. Arnoux en Zangaki m.b.t. Port Said en enkele Egyptische vrouwen. Elk ca. 21,5 x 27,5 cm. + 22 foto's van Java, 17 x 9 x 5,3 cm., 4 middelgroot formaat met Javaansche Bedienden, Katholieke Kerk te Batavia, Tanjong Priok en Passar - en groot formaat 23,5 x 29 cm. van Burger Societeit Harmonie, Batavia.-

verkocht € 460.00
kavel: 1832
Indonesië
-Album met 16 ingeplakte albumen foto's (waarvan 12 in formaat 12 x 21 cm. en 4 in diverse formaten), ca. 1875. O.a. Bevolking bij Station Kota Radja, Bandung Indonesische strijders, Gouvernementshoofd Vleh-leh en de Citadelweg Batavia. -

verkocht € 460.00
kavel: 1833
Zuid-Europa/ Engeland
-Album met 20 ingeplakte albumen foto's. Lissabon (5), Ferrol (2), Portsmouth (2), Wright (3), Southampton (1) en Genua (5) en 12 ansichten van The Isle of Wight.-

verkocht € 110.00
kavel: 1835
Eli Content & Han Slingels (reds.), Slagersvriend nr. 3.
-z.pl., 1990, 27 oorspronkelijke (doorgaans genummerde en gesigneerde) foto's (incl. 1 screenprint & 1 kleurcopy) in gedecoreerde houten doos met groen fluwelen binnenkant, 43 x 32 x 5 cm., oplage: 24 ex. niet in de handel.-

verkocht € 1000.00
kavel: 1836
Tien familiefotoalbums van dezelfde familie,
-met ca. 1400 zwart-witte foto's in diverse formaten, 1913 - maart 1944, contemporain niet uniform koordgebonden linnen (7x)/ karton (2x), oblong (klein) folio en 1 kleiner album, contemporain linnen, oblong 8vo.-

verkocht € 195.00
kavel: 1837
The Sweet Flypaper of Life
-Roy De Carava and Langston Hughes. Simon & Schuster, New York, 1e dr., 1955. 98 pp.-

verkocht € 140.00
kavel: 1838
Robert Frank - The Lines of My Hand
-Secker & Warburg, London, 1989. Gebonden met transparant stofomslag. Enkele kl. besch. in marge omslag, verder goed ex. + Robert Mapplethorpe. Foto's/ Photographs. Amsterdam, Jurka, 1979. 54 p. Duotone-lithografie. Sc + Jazzlife. Joachim Berendt/ William Claxton. Burda druck und Verlag Gmbh Offenburg, 1961. 268 p. Ex. zonder s.o. - en 6 andere.-

verkocht € 70.00
kavel: 1839
Sanne Sannes (1937-1967). Sex a gogo
-Walter Steevensz, Sanne Sannes. De Bezige Bij, Amsterdam, 1969. Oblong geb. Lichte gebruikssporen aan rug en rand, verder goed ex. + Sanne Sannes. Monografieën van Nederlandse fotografen 1. Fragment, 1993. 144 p. Geb. met s.o.-

verkocht € 140.00
kavel: 1840
Oliver Hill - Pan's Garden
-Published by Philip Allan and Co Ltd, London, ca. 1928. In halflinnen met opgeplakte titel en rugplaat.-

verkocht € 70.00
kavel: 1841
[Amerika] Ca. 150 foto's,
-eind jaren 40 - jaren 50, grotendeels geordend in 10 series van 8 genummerde foto's van elk 6 x 9 cm. en enkele soortgelijke grotere series in uniforme enveloppen, deels los.-

verkocht € 90.00