650-697 Amsterdam

[650 - 659] [660 - 669] [670 - 679] [680 - 689] [691 - 697]
kavel: 691
Wereld-Tentoonstelling van het Hotel- en Reiswezen te Amsterdam 1895
-Electrische drukkerij, Amsterdam. Bandill. Joh. Braakensiek. Sc met gerest. rug. 72 p. met kaartje achterin. Stempel vorige bezitter op enkele pagina's + Amsterdam. J. Vlieger, Amsterdam, ca. 1890. Leporello met 29 gekleurde fotoplaten op 18 p. + Herdenkings-Album 1940-1945, Amsterdam. Uitgave fotobedrijf Hofman & van Nie met 48 tipped-in fotootjes van de oorlogsjaren - en Amsterdam. Leporello met 18 zw/w foto-illustraties van toeristische plekken in Amsterdam, ca. 1900. Oblong, in rood linnen.-

verkocht € 110.00
kavel: 692
[Kranten] Amsterdamse Courrier 1811
-Ca. 200 kranten uit jaargang 1811, met o.a. berichten over de oorlog met Spanje en ronseling van soldaten voor het leger van Napoleon. Ingebonden geweest, hierdoor aan linkerzijde hier en daar plakrest of kl. besch., verder goed.-

verkocht € 110.00
kavel: 693
[Stadhuis van Amsterdam. Beeldhouwkunst] Quellijn
-De voornaemste Statuen ende Cieraden van 't Konst-Rijcke Stadthuys van Amstelredam. Een groot aantal prenten in kopergravure op 19 bladen opgeplakt met o.a. 3 titelbladen, 2 grote bladen met het reliëf op het timpaan op voor- en achtergevel, Medusa, in roodkrijttekening en gravure enz. De bladen getekend en geëtst door Hubert Quellijn en uitgegeven door Arthur Quellijn (1655) en Frederik de Witt (1665). De verklarende tekst bij de platen op een getypt vel bijgevoegd. Verkocht als een collectie prenten w.a.f.-

verkocht € 70.00
kavel: 694
Gezicht van het Meysjes Burger-Weeshuys + Jongens Burger-Weeshuys tot Amsterdam
-Twee handgekleurde ets/ gravures uit: Afbeeldingen van de wijd-vermaarde koopstad Amsterdam, benevens des zelvs voornaamste gebouwen en gezigten enz., Amsterdam, ca. 1780. Afm. elk 26,5 x 36,5 cm.-
€ 50 - € 80
kavel: 695
[Amsterdamse School] Houtskoolstiftenkistje
-Uit nalatenschap Arnold Hendrik Koning (kunstschilder, 1860-1945). Beschilderd houten kistje, ca. 1925. 19 x 5,5 x 13 cm. -
€ 300 - € 500
kavel: 696
[Boekbanden. Naamwijzer] Drie convoluten met naamlijsten en woonplaatsen 1787, 1790, 1805
-elk met 12 delen door verschillende uitgevers in één band, fraai contemporain (oorspronkelijk?) gebonden in uniform groen perkament met omslagflap in te steken in pocket van voorplat, alle drie met het wapen van Amsterdam in gouddruk binnen omlijsting en met hoekversieringen op beide platten, ruggen verguld, 12mo (goede exemplaren met wat gebruikssporen).-

verkocht € 150.00
kavel: 697
Ontwerp 'Steunt Artis' Hongerwinter (?)
-Gouache op papier met beer voor leeg bord en tekst 'Oh, ik heb zo'n honger' Steunt Artis!' Niet gesigneerd of gedateerd. 65 x 47 cm.-

verkocht € 190.00