1550-1598 Fotografie

[1550 - 1560] [1561 - 1571] [1572 - 1582] [1583 - 1592] [1593 - 1598]
kavel: 1583
Hans Aarsman + Erwin Olaf e.a.
-Stadsgezichten van Erwin Olaf en Guus Luijters. De Woelrat, Amsterdam, 1985 + Chess men. An Attempt to play the game, 1988. Licht smoezelig ex., met handschrift op binnenzijde schutblad + BMG classics Der Ring Tristan und Isolde Parsifal. Martin van Amerongen, 1997. Boekje en 3 cd's Fotografie Erwin Olaf + Wij zijn 17. Joan v.d. Keuken, inleiding S. Carmiggelt, 1e druk, van Dishoeck, ca. 1955 + Aarsman's Amsterdam, de Verbeelding, sc. 1993. Aan randen gerest. - en 2 andere.-

verkocht € 140.00
kavel: 1584
Twee foto-albums Den Haag en Scheveningen
-Twee foto-albums met foto's door reportagefotograaf S. Oppelaar, Zoumanstraat 8, Den Haag. 1) Album met 47 ingeplakte foto's in divers formaat, ca. 1940-1950, van grotendeels Haagse dansorkesten, waaronder de Tahithians, le Quatuor Cubain, Mala Welborez et ses Cubains, The Caledonians en enkele foto's van Harry Verbeke's dans- en swingorkest. 2) Album met ca. 100 foto's van de Onafhankelijkheidsfeesten te Scheveningen, 1938. Alle ingestoken.-

verkocht € 110.00
kavel: 1585
Holland zonder haast
-Fotograaf Henk Jonker, Ad Windig, Sem Presser, Maria Austria, Carel Blazer, Emmy Andriesse, Kees Scherer, Voetnoot, Amsterdam 1998-2004 + Jan Schiet foto's, Adriaan Elligens, Voetnoot, 1999 + Dierbaar...fotografie Jan van IJken, teksten Ivo de Wijs, Voetnoot, 2005 + De Zoete Zee. Het IJsselmeergebied in foto's 1945-2000. Cherry Duyns, Voetnoot, 2000 - en 2 andere.-

verkocht € 140.00
kavel: 1586
Foto en Copyright by G. Fieret Vol I & II
-Fotomuseum Den Haag/Voetnoot, 2004 en 2010.-

verkocht € 80.00
kavel: 1587
The Virgin Sperm Dancer
-An ecstatic journey (of a boy transformed into a girl for one day only, and her erotic adventures in Amsterdam, magic centrum), photographed by Ginger Gordon. Written by William Levy, designed by Anthon Beeke. Den Haag, Bert Bakker, 1972, 72 pp., rijk geïllustreerd, oorspronkelijk geniet omslag, folio.-

verkocht € 70.00
kavel: 1588
Joan van der Keuken (1938-2001)
-Paris Mortel. Amsterdam / Hilversum, DEBO, 1963. [Ongepag.]. 4to, linnen met stofomslag. -

verkocht € 220.00
kavel: 1589
[Kynologie]Album Preisgekrönter Hunde der ersten Internationalen Ausstellung Hannover 1879
-Vereins zur Veredelung der Hunderacen zu Hannover, 1879. Halflinnen oblong folio met 92 (van 93?) genummerde bladen met opgeplakte lichtdrukken van honden, met vermelding van naam, ras en bezitter. Foto's gebr. Wunder, Hannover, lichtdruk Alois Mayer, Frankfurt am Mainz. -

verkocht € 470.00
kavel: 1590
Drie diverse items met toebehoren: (1) Kodak ontwikkeldoos "film tank",
-eerste kwart 20ste eeuw, verchroomd ijzeren bak met aan de binnenzijde een doorzichtig oranje kunststoffen geleidings-vlies (dit vlies met barsten/ ontbrekende stukjes zoals gebruikelijk), te bedienen met twee draaihendels aan de buitenzijde, voorts binnenin een verstelbaar houdertje voor de te ontwikkelen filmpjes in diverse formaten, afsluitbaar met klep met centraal merk "Kodak", 28 x 23 x 13 cm., in houten bewaardoos met afsluitbaar klepdeksel en leren draaggreep. -
€ 70 - € 140
kavel: 1591
Marc Lagrange (1957-2015)
-4 polaroid foto's, 'Supervised by Marc Lagrange'. Elk 10,6 x 8,8 cm. -

verkocht € 90.00
kavel: 1592
[Madeira/ Canarische eilanden] Album met 57 ingeplakte foto's,
-met de naam van de samensteller/ eerste eigenaar S.A. van der Chijs en gedateerd "Amsterdam 22-23 October 1906" op vrije schutblad, met 27 foto's van ca. 14 x 20 tot 18 x 23 cm., 19 foto's van ca. 12 x 17 en 11 kleinere foto's, met bijschriften deels gedateerd 16-23 mei 1903 tot 12 augustus 1906, gebonden in contemporain linnen, oblong folio (23 x 32 cm.).-

verkocht € 420.00