1550-1598 Fotografie

[1550 - 1560] [1561 - 1571] [1572 - 1582] [1583 - 1592] [1593 - 1598]
kavel: 1593
[Foto-montage] Helft den Kindern
-Kinderhilfe und Kinderheime der "Roten Hilfe", Exekutivkomitee der Internationalen Roten Hilfe, 1925. 48 pp. met 16 pagina's foto-afbeeldingen. Voorzijde fotomontage, ontw. onbekend. -

verkocht € 100.00
kavel: 1594
Abram Sterenberg (1894-1978)
-Twee zilvergelatine persfoto's met als onderwerp twee spot-poppen om de dronken slotenmaker A.K. Kujasex die in het park voor Kultuur en Ontspanning in Moskou in dronken toestand de bezoekers had lastig gevallen met obscene woorden. Ca. 1935. Elk 15 x 23,5 cm.-

verkocht € 100.00
kavel: 1595
Boris Pavlovitsj Kudojarow
-Persfoto "1 mei 1934 in Moskau" Schutzbündler die an den bewaffneten Kämpfen in Oesterreich teilgenommen haben (...) wohnten der Parade auf dem Roten Platz bei und grüssten die Demonstranten mit "Rot Front". Stempel Unionbild Amsterdam. Afm. 15 x 24 cm. + "Die Vertreter der Arbeiterschaft der Fabrik "L905" marschieren (...), 1 mei 1934. Fotograaf onbekend + "Die Moskauer Untergrundbahn, die modernste der Welt - im Bau. Foto Kudojarow en Welikschanin. 15 x 23,5 cm. - en 2 andere. -
€ 125 - € 225
kavel: 1596
Blote Meisjes Alphabet
-Anton Beeke, Kwadraat-blad, Steendrukkerij De Jong & Co, 1970. Uitgewerkt ‘menselijk alfabet’. Alfabet gemaakt van blote meisjes. Fotografie Geert Kooiman. Produktie Anna Beeke. Reportage Ed van der Elsken. 30 zw/w foto-illustraties in mapje in originele verzenddoos. 25 x 25 cm. Zeer goed exemplaar.-

verkocht € 185.00
kavel: 1597
Tjalf Sparnaay (1954-)
-Stilleven met herfstbladeren. Certified Art Giclée, 2001. Gesigneerd, gedateerd met stempel, nr. 6/20. Afm. 89 x 119 cm.-
€ 150 - € 300
kavel: 1598
China, Peking 1925
-8 foto's van gebeurtenissen in Peking ca. 1925. O.a. drie foto's van de publieke onthoofding van een jonge monnik en drie foto's van de vernieling van een religieus bouwwerk. -
€ 60 - € 90