1-110 Kinderboeken

kavel: 53
[Beweegbare boeken] More Pleasant Surprises For Chicks of all Sizes.
-F.E. Weatherly. London/ New York, E. Nister/ E.P. Dutton, z.d. (1893), (20) p., 8 transformerende chormolithogr. platen, tekstillustr., orig. gelithogr. band met linnen rug, klein folio.-

verkocht € 90.00
kavel: 54
[Robinson Crusoë] Lot van 11 uitgaven
-Robinson Crusoë. J. Vlieger, Amsterdam, ca. 1885. 16 p. met 8 lith. platen + Robinson Crusoe. Daniel Defoe. Plak-prentenboek no. 1. Naverteld door Pauline Boost met 64 plaatjes. Helmond, 1948 - en 2 andere Robinsons + Sindbad de Zeeman. Elsevier, Amsterdam, 1913. Nr. 168 van 375 - en 6 andere.-

verkocht € 110.00
kavel: 55
Lot van 8 kinderprentenboeken
-Het verloren Lammetje door P. Huet, Utrecht, J.H. van Peursem, ca. 1874. 12 eenzijdig bedrukte pagina's. Enkele scheurtjes aan buitenzijde, verder goed + Naar Zee! Hoerah! J.G. van Terveen en Zoon, Utrecht, ca. 1900 - en 5 andere. Toegevoegd: Bloemen Corso 12 april 1896. Uitgevoerd door W.F.A.J.V.M. en J.F. Uitgegeven bij de Erven F. Bohn.-
€ 60 - € 90
kavel: 56
[Beweegbare boeken] Our Pets' Surprises
-Ernest Nister, London, E.P. Dutton & Co, New York, ca. 1900. With verses by Clifton Binham and Pen-and-Ink Illustrations by Hilda Robinson. Met 6 beweegbare modellen. Los in de band (als zo vaak), verder goed.-

verkocht € 90.00
kavel: 57
L. Tetzner - Op den uitkijk zit ik hier, en dat geeft mij veel plezier.
-Eindhoven, Lectures, ca. 1926. 18 gekl. platen. Ringgebonden. Illustraties Maria Braun. 27 x 34 cm. Voorzijde en eerste twee platen r.b. vlek, verder goed.-

verkocht € 65.00
kavel: 58
Sinterklaas
-Een avontuurlijke reis van St Nicolaas in 1833. Kruideniers-reclame uitgave, ca. 1948. Geniet, 6 p. + Sinterklaas is weer in t land! Dick Vandé, Van der Horst, 's Gravenhage, ca. 1960 - en 3 andere.-

verkocht € 60.00
kavel: 59
Sinterklaas
-Sint Nicolaas, ca. 1900. 10 p. Geniet. Reclame achterzijde Vroom & Co + Sint Nikolaas. Ca. 1900. Voorzijde Sinterklaas in slede, onderaan nummer '12'. 8 p. Geniet + Sint Nicolaas en zijn Knecht. J. Vlieger, Amsterdam, ca. 1907. Geniet. Omslag wat vlekjes en gebruind - en 2 andere.-

verkocht € 75.00
kavel: 60
Sinterklaas
-St. Nikolaas en zijn Knecht. J. Schenkman. J. Vlieger, Amsterdam, ca. 1890. Drukkerij Senefelder Amsterdam. Gekartonneerd, oblong. 20 p. Redelijk goed ex. + Van Sinterklaas en Pieterbaas. S. Abramsz. P. van Belkum, Zutphen, 2e dr. 1919. Redelijk goed ex. + Van Sinterklaas en Pieterbaas. P. van Belkum, Zutphen, 3e dr. 1926. Net ex. - en de 4e dr. uit 1947. Toegevoegd: A. is een Aapje. P.J. van Geldorp. J. Vlieger, Amsterdam, ca. 1900. Voorzijde aan randen licht besch., verder goed.-

verkocht € 75.00
kavel: 61
Sinterklaas
-St. Nicolaas-boekje, voor leerzame kinderen; door Alof (Andries Pieterz. Meeter). Kampen, B.L. van Dam, 1861. 36 p. met 4 lith. Voorplat enkele scheurtjes gerest., verder goed ex. van dit zeldzame en vroege Sinterklaasboekje + Sint Nikolaas en zijn knecht door J. Schenkman. Amsterdam, G. Theod. Bom. Vroege uitgave (ca. 1860?) van het eerste 'echte' Sinterklaasboekje waarin 'Zie ginds komt de stoomboot' werd gepubliceerd. Omslag wat beduimeld, rugje (slordig) vernieuwd, achterplat verdwenen. Desalniettemin aantrekkelijk van binnen.-

verkocht € 320.00
kavel: 62
Vier Duitstalige titels in 3 banden: (1) Reineke de Vos mit dem Koker.
-Wultu vvetten der Werlde staat: so lis dit Boekm dat is gud rhat. Wolfenbüttel, Frytag, 1711, (18),380 p., modern halflinnen, klein 4to.-
€ 70 - € 140