[1500 - 1510] [1511 - 1520] [1521 - 1530] [1531 - 1540] [1541 - 1550]
kavel: 1511
[Schepen/ militaria] Lot van meer dan 30 prenten,
-op enkele na 19de-eeuws, diverse formaten, enkele handgekleurd. -

verkocht € 80.00
kavel: 1512
Anthonie Waterloo (1609-1690). Complete reeks van 12 etsen,
-alle ca. 9 x 13 cm., de eerste gesigneerd "Antonii Waterlo fecit et excudit" in de plaat links beneden, genummerd 1-12 in de plaat in de linker bovenhoek, op papier met delen van watermerk met Amsterdams wapen, alle met bovenhoeken gemonteerd op drager.-

verkocht € 100.00
kavel: 1513
[Zeer zeldzame grote gravure] Gérard Audran (1640-1703). (Koepelfresco).
-Ronde gravure bestaande uit 5 aaneengezette delen, 1681, naar het koepelfresco met de Triomf van het Nieuwe Testament over het Oude Testament door Charles Le Brun (1619-1690) in de kapel van het Château de Sceaux voor Jean-Baptiste Colbert (1670, fresco voltooid in 1674, vernietigd in het begin van de 19de eeuw), doorsnede 114,5 cm.-

verkocht € 600.00
kavel: 1514
[Geneeskunde. Teyler-procédé] (Iconum pathologicarum). 36 platen in kleurendiepdruk,
-1ste helft 19de eeuw, alle 25,5 x 20,5 cm., verdeeld in 3 series Romeins genummerd in letterdruk (2x in de techniek) "Tab. I-XXIII" en "Tab. I-VIII"/ "X" en "Tab. IX-XII", één eerste plaat gesigneerd "J.H. Verheyen Fecit" en "H. de Bruyn sculp." blauw in de techniek, meerdere platen met titel in pen in benedenmarge, los in contemporaine halfleren portfolio met marokijnen titelschildje "Icones" op de geribde rug, 6 bindlinten, 4to formaat.-

verkocht € 70.00
kavel: 1515
Gesigneerd "Lamarque R." eind 19de eeuw. Lot van 24 tekeningen in pen en inkt,
-diverse formaten, 16x gesigneerd en 1x gemonogrammeerd, deels met Franstalige onderschriften, enkele handgekleurd, deels ingeplakt in (grotendeels ongebruikt) linnen album met nog 2 andere tekeningen aan het eind, oblong folio.-

verkocht € 70.00
kavel: 1516
F.H. Sijpkens (1813-1860)
-Winterlandschap met schaatsers. Olieverf op paneel. 23 x 32 cm, in lijst uit de tijd. Gesigneerd r.o. + Hengelaar. Olieverf op paneel, [idem].-

verkocht € 380.00
kavel: 1517
Schetsboekje 19e eeuw
-Schetsboek Arent ter Weeme (?). 46 pag. met tekeningen en 13 losse vellen, in diverse technieken. Kl. 4to. -

verkocht € 60.00
kavel: 1518
Jozef Israëls (1824-1911) en 2 andere
-(1) Kinderen spelend met bootje aan het strand. Ets, niet gesigneerd. Onder passe-partout. Afm. beeld 14 x 22 cm. Marges vergeeld. (2) Willem de Zwart (1862-1931). Ets-aquatint. Hakhout laden. 11,5 x 17,5 cm. Gesigneerd r.o. en genummerd 58. Ingelijst achter passe-partout. (3) Albertus van Beest (1820-1860) (toegeschreven). (Tweemaster stoomschip nabij de kust). Tekening in pen en sepia, gewassen, met toeschrijving (signatuur?) "A. van Beest" in potlood op keerzijde en met toeschrijving "A van Beest fecit" in pen op drager, 9,5 x 16 cm., onder passe-partout.-

verkocht € 100.00
kavel: 1519
Jozef Israëls (1824-1911)
-Kind in wieg. Lithografie, gesigneerd in de plaat. Ingelijst achter passe-partout. Afm. beeld 15 x 10 cm.-
€ 80 - € 140
kavel: 1520
Geo Poggenbeek (1853-1903)
-Landschap. Aquarel. 24 x 12,8 cm.-
€ 100 - € 200