[1500 - 1510] [1511 - 1520] [1521 - 1530] [1531 - 1540] [1541 - 1550]
kavel: 1521
Le Marché aus Herbes d'Amsterdam
-Gravure (59 x 45 cm.) door Francois Anne David, 1775, naar Gabriel Metsu en uitgegeven door Jacques Philippe Le Bas, Parijs. Onder de prent het Wapen van Blondel de Gagny. Niet zichtbaar gerepareerd scheurtje in rechtermarge. Goed ex.-

verkocht € 60.00
kavel: 1522
[Paarden] "Godolphin Arabian. Scham." "Darley Arabian. Roxana."
-Twee handgekleurde aquatints door J.S. Mackrell naar F.C. Turner, beide 42,5 x 53 cm. (beeld, de bladmaat is 66 x 79,5 cm.), oorspronkelijk uitgegeven te Londen en Parijs door Gambart, 1842, latere afdrukken op zwaar papier met blindstempel "Etching. Engraving BM [British Museum?] 1900". (totaal 2)-

verkocht € 70.00
kavel: 1523
[Paardenraces naar Henry Alken] "Tattenham corner". "The winning post".
-Twee handgekleurde aquatints door W. Summers naar Henry Alken, beide 43,5 x 76 cm. (beeld, de bladmaat is 66 x 95,5 cm.), oorspronkelijk uitgegeven te Londen en Parijs door J. McQueen, 1871, latere afdrukken op zwaar papier met blindstempel "Etching. Engraving BM [British Museum?] 1900".-

verkocht € 100.00
kavel: 1524
Anoniem (18de eeuw). (Interieur met man die gezalfd wordt).
-Olieverf op doek, 23 x 19 cm., in lijst.-
€ 250 - € 500
kavel: 1525
Augustin de Saint-Aubin (1736-1807). "C'est ici les différens jeux des petits polissons
-de Paris." Complete set van 6 gravures (inclusief de titelgravure), alle ca. 21 x 17 cm., de eerste met uitgeversadres Parijs, Chez l'auteur (...) et aux adresses ordinaires", ca. 1770 (de prent "la Fossette (...)" is gedateerd 1770), gesigneerd in de platen, onder passe-partouts. -

verkocht € 200.00
kavel: 1526
Album. Jacob Cats. Van de Venne
-Album, 27 x 19,5 cm., half leer met 23 uitgeknipte en opgeplakte kopergravures; waarschijnlijk uit Silenus Alcibiadis sive Proteus. Blaeu, Amsterdam, 1620.-

verkocht € 60.00
kavel: 1527
Nicolaus Dorigny (1658-1746). "Mercurius Vocalis Deus (...)."
-Schitterend handgekleurde gravure naar Raphael, 40 x 66,5 cm., uitgegeven te Rome, "Typis ac sumptibus dominici de Rubeis Jo. Jacobi filii (...)", 1693, gesigneerd, getiteld en genummerd 6 in de plaat, in lijst en onder deluxe passe-partout.-

verkocht € 550.00
kavel: 1528
[Opticaprenten] "Vuë de la cascade de Marli".
-Handgekleurde prent (door Jacques Rigaud, 1681-1754), eerste helft 18de eeuw, in de 19de eeuw uitgeknipt in coulissen en figuren en gemonteerd in vitrinekastje, 27 x 33 x 5 cm.-
€ 150 - € 300
kavel: 1529
Theodore Yung (19de eeuw). Album de vingt batailles de la révolution et de l'empire.
-Serie van 20 zeer fraai handgekleurde staalgravures door Rouargue, Lalaisse en Durond naar Theodore Yung, 14,5 x 25 cm., Parijs, Lemercier, z.d. (ca. 1860), oorspronkelijk gedecoreerd en goudgeletterd karton met linnen rug, oblong folio (30 x 43,5 cm.).-

verkocht € 270.00
kavel: 1530
[Occultisme. Hekserij] "Description de l'assemblée des sorciers qu'on s'appelle Sabbat".
-Gravure door Jean Crespy, 16,5 x 28,2 cm., begin 18de eeuw, gesigneerd in de plaat.-

verkocht € 240.00