[1500 - 1510] [1511 - 1520] [1521 - 1530] [1531 - 1540] [1541 - 1550]
kavel: 1541
Ludwig Casimir Sierich (1834-1919)
-Zittende herder met grazende schapen en bomen op de voorgrond en bergen op de achtergrond. Aquarel, 1855. Gesigneerd r.o., 15 x 24,5 cm., opgeplakt en achter passe-partout.-

verkocht € 130.00
kavel: 1542
Aquarel, 19e eeuw
-Paarden, koeien en een geitenbok bij een weide met waterplaats. 1858. Signatuur r.o. slecht leesbaar. 14 x 23,5 cm., opgeplakt achter passe-partout met lijnbordure in goudopdruk.-
€ 125 - € 250
kavel: 1543
Stefano della Bella (1610-1664). (Dessins de quelques conduites de troupes).
-Serie van 11 (van 12) etsen spiegelbeeldig gekopieerd naar de reeks van Della Bella, alle 6 x 12 cm., alle met "SdBella in" in de benedenmarge in de plaat, genummerd 2-12 in de plaat, draadgebonden achter de (vlekkige/ gebruinde) titel van een soortgelijk werk "Misere de la Guerre" door Jacques Callot (Parijs 1636, heruitgave Amsterdam, Carolus Allard, ca. 1700), totale formaat 13 x 18,5 cm.-

verkocht € 110.00
kavel: 1544
Theophile Fumière (ca. 1840-1850). Set van 14 tekeningen in diverse technieken en formaten
-w.o. 4 karikaturen met tekst, portret van "Pauline", 4 tekeningen van staande heren, een tekening van soldaten in een moeras etc., bladmaten 8,5 x 9,5 tot 17 x 24 cm., 1x gesigneerd en 1x gemonogrammeerd, onder passe-partouts met toeschrijvingen, samen in kartonnen mapje (vaardige tekeningen).-
€ 500 - € 1000
kavel: 1545
Hollandse school (19de eeuw). (Twee zeegezichten met zeilschepen).
-Olieverf op paneel, beide 13,5 x 18,3 cm., uniform ingelijst met etiket van lijstenmaker J. Barwegen (Amsterdam) op de keerzijde (lijsten met beschadigingen). (totaal 2)-

verkocht € 120.00
kavel: 1546
9 stuks oude grafiek: (1-5) Dancker Danckerts (1634-1666). (Landschappen met veehouders).
-Vijf etsen naar Nicolaes Berghem (1621-1683), 15,7 x 24 tot 19,3 x 30 cm., 1x met adres van Petrus Schenk, 2x met rechtermarge gemonteerd op drager. -

verkocht € 70.00
kavel: 1547
7 stuks oude grafiek: (1) "Capitolii sciographia ex ipso exemplari
-Michaelis Angeli Bonaroti a Stephano Duperac Parisiensi accurate delineata". Geëtst gezicht door Étienne Dupérac (ca. 1535-1604), 1569, 37,5 x 54,5 cm., met de adressen van Ioannes Orlandi en Claudius Duchetti en het jaartal 1602 midden onder in de plaat.-

verkocht € 70.00
kavel: 1548
Johan Barthold Jongkind (1819-1891). "Rotterdam" (Moulins de Hollande).
-Ets, 1867, gesigneerd en "Rotterdam 1867 [of 1861]" in de plaat, 14 x 19 cm., onder passe-partout.-

verkocht € 160.00
kavel: 1549
Collectie Sir Francis Seymour Haden (1818-1910)
-(1) Ets. Old Chelsea out of Whistlers window. 1863, gesigneerd in de plaat. Afm. 15 x 22 cm., achter passe-partout. (2) Ets. Brentford Ferry. 1864, gesigneerd in de plaat. Afm. 13,5 x 21 cm., achter passe-partout. (3) Ets. Newcastle in Emlyn. Gesigneerd in de plaat. Afm. 11,5 x 14,5 cm., achter passe-partout. (4) Ets. Egham. 1859, gesigneerd in de plaat. Afm. 12,5 x 20 cm., achter passe-partout. (5) Ets. The little Boat House. 1877, gesigneerd in de plaat. Afm. 15 x 22 cm., achter passe-partout. (6) Windmill Hill No. 2. 1877, gesigneerd in de plaat. Afm. 15 x 22 cm., achter passe-partout. (7) Bank Holiday Fishing. 1887. Afm. 17 x 9 cm., verzamelaarsstempel. Achter passe-partout.-

verkocht € 220.00
kavel: 1550
Aquarel, 18e eeuw
-Dokter zittend in zijn studeerkamer met boekenkast op de achtergrond. Gesigneerd W. de Loos, 1798. Beeld 30 x 38 cm.-
€ 80 - € 150