[1500 - 1509] [1510 - 1519] [1520 - 1529] [1530 - 1539] [1540 - 1544]
kavel: 1530
Hein Dekker (1836-1905). (Gezicht op een Amsterdamse gracht)
-Gouache op schilderskarton, 21,5 x 29 cm. (kaderlijn in potlood), gesigneerd rechts onder.-

verkocht € 70.00
kavel: 1531
[Karikatuur] Marrons sculptés no. 1-18
-Serie van 19 (van ?) handgekleurde, gelithografeerde platen (inclusief nummer 15bis), diverse 4to-formaten, gemonogrammeerd "FD" en "Lith. Barousse à Paris" in de techniek, uitgegeven door Duclaux te Parijs, ca. 1870, fraai gebonden in iets later groen half marokijn, vergulde rug, 4to-formaat (27,5 x 22 cm.).-

verkocht € 70.00
kavel: 1532
Twaalf etsen door Lucas Vorsterman I (ca. 1595- ca. 1674)
- (1) "Satalia nel Arcipelago"; (2) "Camos nel Arcipelago"; (3) "Canis Pro nel Arcipelago"; (4) "Tripoli de Soria"; (5) "Oran e Marsaguiur"; (6) "Gli Dardanelli"; (7) "Gibralter"; (8) "Gli Dardanelli"; (9) "Bartanico nel Arcipelago"; (10) "Penon de Velez"; (11) "Pelaguse nel Arcipelago"; (12) "Fanar nel Arcipelago". Twaalf etsen naar Johannes Peeters en door hem uitgegeven, elk 10 x 26,5 cm.-

verkocht € 170.00
kavel: 1533
Twaalf gravures door Jean Le Pautre (1618-1682)
-Mapje met 12 kopergravures (14 x 20,5 cm.) in (nieuw) papieren omslag; geïllustreerd titelblad met afbeelding van een fontein en titel: Se vendent chez Le Blond. Jean le Potre In. et Fecit, de 11 andere gravures met afbeeldingen van gebouwen, fonteinen enz. Div. bruine vlekjes.-
€ 100 - € 200
kavel: 1534
[A. Brouwer/ C.J. Visscher] "Gelt schraepen is mijn lust, geen deught mach mij bekooren"
-Handgekleurde kopergravure door C.J. Visscher naar het ontwerp van Adriaen Brouwer, ca. 1650. Ingelijst achter glas met passe-partout. Lijst 37 x 30 cm., gravure 19 x 14 cm. Toegevoegd: 3 ingelijste gravures met portret en spreekwoord, ca. 1700.-

verkocht € 110.00
kavel: 1535
Norris Fowler Willat (1859-1924) onder ps. Louis van Staaten. (Gezicht op Dordrecht)
-Aquarel en gouache op schilderskarton, 40,5 x 61 cm., gesigneerd links onder "L. van Staaten".-

verkocht € 150.00
kavel: 1536
Johan Barthold Jongkind (1819-1891). (Vue de la ville de Maaslins) [sic]
-Droge naaldets afgedrukt op chine-collé, 22,3 x 31,5 cm., gesigneerd, getiteld "Maassluis" en gedateerd 1862 in de plaat, onder passe-partout.-

verkocht € 400.00
kavel: 1537
Johan Barthold Jongkind (1819-1891). (Jetee en bois dans le port de Honfleur)
-Droge naaldets afgedrukt op chine-collé, 22,5 x 31 cm., gesigneerd en gedateerd 1865 in de plaat, onder passe-partout.-

verkocht € 300.00
kavel: 1538
Portretten Utrechtse geleerden en notabelen 17de-19de eeuw
-Joris van Egmond, Bisschop van Utrecht, Johan Uittenbogaard, Pieter Bor, Cornelis Poelenbourg, F. en P. Burmannus, Willem Irhovius, Jonkheer Mr. H.M.A.J. van Asch van Wijck, Jonkheer Mr. P.A. Beelaerts van Blokland van Oosterwijk, J.H. Baron van Lynden van Lunenburg. Ca. 20 stuks - en diverse afbeeldingen m.b.t. Utrecht.-

verkocht € 60.00
kavel: 1539
Antonie Waldorp (1803-1866) (toegeschreven). (De driemaster Orion en kleinere zeilschepen)
-Tekening in pen en inkt, voltooid als aquarel, 41,5 x 53 cm., opgeplakt op drager onder passepartout met toeschrijving midden onder.-

verkocht € 340.00