2080-2100 Fotografie: originele fotografie deel I

[2080 - 2089] [2090 - 2099] [2100 - 2100]
kavel: 2080
[Scheepvaart] Fotoalbum Inspectie van de havenarbeid
-Veiligheidsbesluit stuwadoorsarbeid. Album met 146 ingeplakte foto's, waarvan enkele in kleur, met onderschriften en ingeplakte bedrijfsdocumenten. Onderschriften/ documenten gedateerd 1950-1982. Oblong kartonnen album, 28,5 x 48 cm. Foto's meest ca. 18 x 14 cm.-

verkocht € 280.00
kavel: 2081
4 fotoalbums: (1-2) Fotoalbums 1934 Tjark van Heijningen en Eddy Greidanus
-Reisalbums m.b.t. (1) Zwitserland, Italië, Syrië, Irak en Iran en (2) van India en Thailand, met ca. 125 en ca. 150 los in fotohoekjes gestoken (deels opgeplakte) foto's, grotendeels 9 x 6,5 cm. (een klein deel wat groter en een klein deel wat kleiner), met onderschriften in pen, de albums beide koordgebonden, in halfleer en omslag, oblong 4to formaat.-
€ 200 - € 400
kavel: 2082
[Brazilië] Album met 40 foto's
-van steden en plekken in Brazilië, ca. 1922, meest door Carlos Bippos, ook enkele andere van o.a. bevolking in de straten van St Paulo (?). Elk ca. 16 x 22,5 cm. Deels in album geplakt, deels los met plakspoortje op midden versozijde - toegevoegd album Buenos-Aires. Edicion G. Bourquin y Cia, Buenos Aires, ca. 1920.-
€ 100 - € 200
kavel: 2083
[Turkije] Sebah et Joaillier
-Lot met 4 zilvergelatine foto's. (1) Mosque Ahmed and Hippodrome. (2) Bateliers et vue de Galata. (3) Mosque Ahmad. (4) Chateaux Europe. Elk 27 x 21 cm. Alle gesigneerd in de foto.-

verkocht € 80.00
kavel: 2084
Anthon Kalland (1856-1933)
-Foto met voorstelling van een groep Laplanders (Samen) in traditionele kledij. Gesigneerd in de foto Fjeldlapper A. Kalland. 22,5 x 16,5 cm.-

verkocht € 60.00
kavel: 2085
[Post mortem] Serie van 4 cartes de visite
-Elk met afbeelding van een overleden meisje opgebaard in bed. Hierbij een kabinetfoto met hetzelfde meisje. Fotograaf A. Verryck Fleetwood, Antwerpen.-

verkocht € 80.00
kavel: 2086
Lucebert (1924-1994)
-Lot met 3 zwart-witfoto's. (1) Zelfportret, 11,5 x 14 cm. (2) Atelier, 17 x 17,5 cm. (3) Drietal kinderen in atelier, 15 x 9 cm. Bijgevoegd de aankondiging van zijn tentoonstelling in het Bezalel National Museum, Jeruzalem, in 1962.-

verkocht € 100.00
kavel: 2087
[Militaria] Fotoalbum Frans Vreemdelingenlegioen
-Fête de la Légion Etrangère Française. À l'occasion du combat de Camerone (Mexique 1868, 30 Avril) à Dap-Cau Torkin (Indo-Chine) 30-4-28. Foto-album met 30 ingeplakte z/w foto's, veelal 11,5 x 8,5 cm, enkele groter. Koordgebonden in halflinnen, gemarmerde oblong band.-

verkocht € 190.00
kavel: 2088
[Palestina] Zangaki (actief 1870-1890). "Jaffa. Jerusalem" (rugtitel)
-Album met 9 ingeplakte fotografische albumen gezichten op Jaffa en Jeruzalem, alle ca. 21,5 x 27,5 cm., gesigneerd en getiteld in het beeld in de benedenmarge, contemporain half-marokijn, gemarmerde schutbladen, oblong folio.-
€ 150 - € 250
kavel: 2089
[Scheepvaart/ militaria] Fotoalbum M.S. Aagtekerk
-Oblong album met z/w foto's van de bouw van het motorschip Aagtekerk. Aangeboden aan de heer L.C.M. van Eendenburg, administrateur van de Nederlandsche Scheepvaart-maatschappij 's Gravenhage, door de bouwmeesters van het motorschip de Aagtekerk. N.V. Nederlandsche Scheepsbouw Maatschappij Amsterdam januari 1934. Album met 26 ingeplakte foto's, 5 losse foto's en een aantal losse krantenberichten m.b.t. de Aagtekerk.-

verkocht € 480.00