1300-1330 Aziatische kunst en fotografie

veiling / Veiling 20, deel II: Dinsdag 4 december 2018. Aanvang 19.00
[1300 - 1310] [1311 - 1320] [1321 - 1330]
kavel: 1321
Foto's Nederlands-Indië
-3 groter formaat foto's van een huis in Indië, een van een brug (beschadigd) en een van de Borobudur. Resp. 22 x 28 en 16,5 x 23 cm. elk - en 5 foto's van dezelfde bron uit Den Haag. Alle ca. 1910-1920. Meest in lijst. -

verkocht € 60.00
kavel: 1322
[Nederlands-Indië] Hortus-Bogor
-Japans album met 34 kleurafdrukken door G.F.J. Bley (1855-1944). Alle ca. 17-22,5 cm. - en een grotere kleurafdruk ca. 23-30 cm. (los) met op achterzijde stempelphot. "G.F.J. Bley. Col. Soekardi". De kleurendrukken zijn in goede staat, met lichte slijtageplekken, album met nieuw rijgdraad gebonden. -

verkocht € 1400.00
kavel: 1323
[Japan] Ricabone (?) (20ste eeuw). (Spiegelbeeld van een Japanse dame).
-Olieverf op board, 33 x 24 cm., gesigneerd en gedateerd "944" [sic] rechts onder en met enkele Japanse karakters links onder, zonder lijst.-

verkocht € 70.00
kavel: 1324
[China 18de/ 19de eeuw] Grote Chinese houtsnede van reiziger met rugbagage,
-Grote houtsnede op handgeschept (?) papier met de belijning en diverse velden met Chinese karakters in wit tegen een zwarte achtergrond, 131 x 63 cm., opgerold.-

verkocht € 150.00
kavel: 1325
[China] (Lao Tse achterstevoren op de os, zijn tekstrol aan een ossenhoorn gebonden).
-Tekening in penseel en grijze inkt op handgeschept papier met zeer fijne constructie, vermoedelijk 19de eeuw, gesigneerd met karakters en met stempel rechts onder, keerzijde met drie karakters en genummerd 765 in penseel en inkt, 29,3 x 43,2 cm., onder passe-partout.-
€ 200 - € 400
kavel: 1326
[Japan] Japanische Vogelstudien. 12 Blätter.
-K.K. Österr. Handels-Museum, Wien, 1895, gelithografeerde titelpagina gevolgd door 12 platen, elk met de bovenmarge opgeplakt op drager met gelithografeerde tekst, los als uitgegeven in de oorspronkelijke halflinnen portfolio, groot folio (46 x 34 cm.).-

verkocht € 120.00
kavel: 1327
[Japan] Honminatocho Tokio
-Japanse houtsnede boek over het Honminatocho district, 1834-1836, Edo Meisho Zue, Illustraties van de beroemde bezienswaardigheden van de stad Edo (huidige Tokio). Houtsnedes grotendeels van de hand van Hasegawa Settan (1778-1843).-
€ 100 - € 200
kavel: 1328
Yoshu Chikanobu (1838-1912)
-Buddha festival (Shaka-moude). Triptiek, afkomstig uit de serie Chiyoda inner palace. Uitgave Fukuda Hatsujiro (Gusokuya), 1896. Oban formaat.-

verkocht € 150.00
kavel: 1329
Yoshu Chikanobu (1838-1912)
-First horse daya, uit de serie Chiyoda inner palace. Triptiek, Uitgave Fukuda Hatsujiro (Gusokuya), 1896. Oban formaat.-

verkocht € 150.00
kavel: 1330
Musical Japan by Miss Dulcie Harmony (1895)
-Illustraties Yoshu Chikanobu (1838-1912). Tokio, uitgave Akiyama Aisaburo, verspreiding Kelly & Walsh, 1895. -
€ 100 - € 200