1599-1729 Fine Arts: 20ste eeuw. Deel I

veiling / Veiling 20, deel II: Dinsdag 4 december 2018. Aanvang 19.00
kavel: 1695
Pierre Alechinsky
-Zwischen den Zeilen. Luxe gebonden editie met ets, genummerd. Dit is nr. 69/99. Gerd Hatje Verlag, Stuttgart, 1993. 205 pp. Gebonden met stofomslag. -

verkocht € 100.00
kavel: 1696
Folkert de Jong - Gott Mit Uns
-Kitty Zijlmans, Jan Dietvorst, Sara Weyns, Black Cat Publishing, 2007. 250 pp. Hc met bedrukte open rug. -
€ 100 - € 200
kavel: 1697
Architectuur
-Forum. Maandblad voor architectuur en gebonden kunst. 15 nummers van dit tijdschrift tussen 1956 en 1962 + AC, Internationale Azbestzement Revue. 17 nummers van dit tijdschrift tussen 1978 en 1981 + 3 andere - en Arcs Voûtes Coupoles/ Bogen gewelven koepels, Emile Goethals, Kunst van Bouwen, Brussel. 104 + 63 pp. 2 banden in papieren omslag. -
€ 70 - € 120
kavel: 1698
Sier- en Nijverheidskunst
-Holland. Sier- en nijverheidskunst/ Dekorative Kunst und Kunstgewerbe (…), 1900-1926. (Samengesteld t.g.v. de "Ausstellung: Eur. Kunstgewerbe" te Leipzig, 1927 voor de Ned. Kamer van Koophandel voor Duitschland. Rotterdam, W.L. & J. Brusse, (1927)). 56 pp. Met 250 ills. Folio, boven- en onderzijde rug ingesch., verder goed + Architectura Driebondnummer sept. 1917. Omslagontwerp lith. Wijdeveld + Architectura Bouwkundig Weekblad, jaargang 1929 ingebonden in zwart halflinnen met vergulde lettering.-

verkocht € 240.00
kavel: 1699
Architectuur
-Catalogus de Klopper. No. 1 Geïllustreerde Catalogus van Diverse Tuinmeubelen, Lighallen, Tuinhuisjes enz. vervaardigd in de fabriek der N.V. "De Klopper", Dordrecht, 1911. 40 pp. Touwgeb., ills. Heine en Kuipers + Amerikaansche Architectuur. Paul Bromberg. Bezige Bij, Amsterdam, 1946. 168 pp. In halflinnen met opdracht van de schrijver "Voor Martje op de puinhoop van een oude vriendschap" + Expo Paris 1937 ABC, Willem Sandberg, 16 pp. Touwgebonden + Oude Hollandsche Dorpen aan de Zuiderzee. Houtsneden door J.G. Verheer. Haarlem, Erven F. Bohn, 1900. Enkele kl. besch. aan rug - en 3 andere.-

verkocht € 130.00
kavel: 1700
Negen Dagen uit het Leven van Ben d'Armagnac en Ger Bakker
-Ben d'Armagnac en Gerrit Dekker. Stichting Octopus, Deventer, 1970. 10 bladen van folioformaat met de dagboekbladzijden van kunstenaarsduo Dekker en d'Armagnac, opgetekend door Dekker, in facsimile gedrukt.-
€ 200 - € 400
kavel: 1701
Drie items: (1) Willemijn en Pieter Brattinga. Signs on the way. Tekens op ons pad.
-Design by Sandberg. Herdruk uit het kerstnummer van het Drukkersweekblad/ Autolijn 1966. Zonder plaats, uitgever en datum (ca. 1966), (1),24-35,(1) p., met gekleurde illustraties genummerd 101-119, oorspronkelijk omslag, folio (iets gekreukt).-
€ 70 - € 140
kavel: 1702
[Architectuur] Zes titels: (1) Kleine woningen. L. Zwiers (...).
-Amsterdam, J. Clausen, 1923, XI,(1),319 p., rijk geïllustreerd, oorspronkelijk omslag in zwart en oranje met (oorspronkelijk?) stofomslag, 4to.-
€ 70 - € 140
kavel: 1703
[Architectuur] 10 Duitstalige titels: (1) Hermann Schilli. Das Schwarzwaldhaus.
-Stuttgart, W. Kohlhammer, 1964 (copyright 1953), (4),312 p., met 22 (dubbel-p.) platen los ingestoken in pocket aan binnenzijde achterplat, 204 illustraties, oorspronkelijk linnen met stofomslag, 4to (zeer goed exemplaar van dit standaardwerk).-

verkocht € 170.00
kavel: 1704
[Architectuur] 11 Duitstalige titels: (1) Beton als Gestalter.
-Dr. Julius Vischer. Ludwig Hilberseimer. Bauten in Eisenbeton und ihre architektonische Gestaltung. Ausgeführte Eisenbetonbauten. Stuttgart, J. Hoffmann, 1928 [adres overgeplakt met letterdruk adres Librairie Spéciale des Arts du Batiment Salmain & Fils], 124 p., met 264 illustraties, oorspronkelijk omslag met stofomslag, 4to.-

verkocht € 120.00