1599-1729 Fine Arts: 20ste eeuw. Deel I

veiling / Veiling 20, deel II: Dinsdag 4 december 2018. Aanvang 19.00
kavel: 1705
Apple Quartz horloge
-Apple Quartz horloge, 1995. Promotie-uitgave bij de introductie van het Macintosh System 7.5. Goed, werkend exemplaar.-

verkocht € 100.00
kavel: 1707
Marlene Dumas
-No Interviews Please. Eerste druk, 1987. 38 pp. Ringgebonden. Vlekje op voorzijde, verder goed exemplaar.-

verkocht € 380.00
kavel: 1708
M.C. Escher (1898-1972). Vissen en kikkers.
-Houtsnede, oktober 1949, 8,1 x 7,1 cm., gemonogrammeerd in het blok.-

verkocht € 950.00
kavel: 1709
M.C. Escher (1898-1972). Ex libris B.G. Escher (Beer).
-Houtsnede, 1922, 5 x 5 cm.-

verkocht € 150.00
kavel: 1710
M.C. Escher (1898-1972). Vuur, nieuwjaarswens 1955, oktober 1952.
-Hoogdruk prent gedrukt van twee clichéblokken in geel en oranje, gemonogrammeerd in het blok, met boekdruk in grijs, bladmaat 17,5 x 15,5 cm.-

verkocht € 340.00
kavel: 1711
M.C. Escher (1898-1972). Aarde, nieuwjaarswens 1953, oktober 1952.
-Hoogdruk prent gedrukt van twee clichéblokken in zwart en oranje, gemonogrammeerd in het blok, met boekdruk in grijs, bladmaat 17,2 x 15 cm. (klein kreukje in linker benedenhoek).-

verkocht € 400.00
kavel: 1712
M.C. Escher (1898-1972). Vissen, vignet, november 1956.
-Houtgravure, gemonogrammeerd in het blok, 8,1 x 8,1 cm. -

verkocht € 550.00
kavel: 1713
Barteaud (mid-20ste eeuw). (Portret van twee vrouwen).
-Tekening in zwart en rood krijt, 51 x 40,5 cm. , gesigneerd en gedateerd "Paris '49" in zwart krijt, in rijk vergulde lijst (lijst mist kleine stukjes).-

verkocht € 240.00
kavel: 1714
Vilmos Huszàr (1884-1960)/ Piet Zwart (1885-1977)
-Bruynzeel's fabrieken Zaandam, 1931. Gedenkboek. Tekst C. Bruynzeel, ills. en layout V. Huszar, fotografie P. Zwart. 72 pp. Oblong. pap. omslag (verkleurd). 24 x 32 cm. Voorloper van het bedrijfsfotoboek.-

verkocht € 600.00
kavel: 1715
[Symbolisme] Lucien Renout (19de eeuw). "La vie artistique".
-Droge naaldets gedrukt op Van Gelder, ca. 1880, 16 x 19,8 cm., gesigneerd en getiteld in de plaat (iets gebruind). -
€ 70 - € 140