1599-1729 Fine Arts: 20ste eeuw. Deel I

veiling / Veiling 20, deel II: Dinsdag 4 december 2018. Aanvang 19.00
kavel: 1716
[Grafisch ontwerper] Stefan Mesker (tweede helft 20ste eeuw).
-Verzameling van ca. 85 gedrukte boekomslagen, folders, flyers, nieuwjaarswensen, posters en een krant, jaren 60-70, los ingestoken in twee rexine mappen, groot folio.-

verkocht € 70.00
kavel: 1717
[Reclamestudies] 4 stuks: (1) Gerrit Sligte (1914-1980). "Celotex beschermt alle gebouwen
-tegen hitte vocht koude lawaai. Importeurs N.V. Producten & Grondstoffen Hmij Amsterdam Rotterdam." Origineel ontwerp in gouache, gesigneerd rechts onder, 48 x 30 cm.-

verkocht € 160.00
kavel: 1718
[Reclamestudies. Auto's] 7 studies: (1) "Renault de Grand Luxe (...).
-Importeur Siegberg A'Dam." Origineel ontwerp in gouache, met gebruikmaking van goudverf en een uitgeknipte reproductie, gesigneerd "B. Stam" rechts onder, 61 x 50 cm.-

verkocht € 300.00
kavel: 1719
[Reclamestudies] 6 stuks: (1) "Thos.Cook & Son Reisbureau.
-Rembrandtsplein Vijgendam Amsterdam." Origineel ontwerp in gouache, met geïncorporeerde, opgeplakte reproductie van vervoersmiddelen, gesigneerd "J. Hazeveld '34 Ontw." rechts boven, 32,5 x 50 cm.-

verkocht € 140.00
kavel: 1720
[Reclamestudies] 6 stuks: (1) "Kuhla-Berlin f. 875,- Frans Esser's Pianohandel
-Rozengracht 232-234 Amsterdam". Origineel ontwerp in gouache op karton , gesigneerd "W. de Mooij" rechts onder, 50,5 x 33 cm.-

verkocht € 220.00
kavel: 1721
[Reclamestudies] 6 stuks: (1) "Elken dag 1 Bols".
-Origineel ontwerp in gouache op karton, gesigneerd "O. Jonker" links onder, 68 x 48 cm. (vouw in linker bovenhoek).-

verkocht € 240.00
kavel: 1722
[Reclamestudies] 6 stuks: (1) "Voor betere meubelen. 't Woonhuis Amsterdam
-Prinsengracht Leidschestraat". Origineel ontwerp in gouache, gesigneerd "H. Schimmelpennink" rechts onder, 35 x 32,5 cm.-

verkocht € 850.00
kavel: 1723
Die Silbergäule
-Heinrich Vogeler, Paul Steegemann Verlag, Hannover, 1919. Proleetkultuur. Omslagillustratie H. Vogeler. 14, (10) pp. Goed ex. + Siedlungswesen und Arbeitschule uit dezelfde reeks (taperandje op rug).-
€ 70 - € 120
kavel: 1724
[Kunstenaarsboek] Ernst Vijlbrief
-Oost Indiese Kers II. Oostindiese kers oranje vlinders groene bladen blauwe lauwe zomer. Schildering op rijstpapier. Ernst Vijlbrief zomer '88. Boekverzorging Syvi Sluyter. Leporello in 8 aquarellen op met katoen gebonden ondergrond. Elk 34,5 x 18 cm. Totale afm. 36 x 134 cm. In gestoffeerde cassette met vergulde bandversiering.-

verkocht € 150.00
kavel: 1725
-Acores, 1987. Lua Sobre Canal do Faial Schildering op rijstpapier. Ernst Vijlbrief zomer '88. Boekverzorging Syvi Sluyter. Leporello in 10 aquarellen op met katoen gebonden ondergrond. Elk 33 x 13 cm. Totale afm. 34 x 142 cm. In gestoffeerde cassette met vergulde bandversiering.-

verkocht € 280.00