1599-1729 Fine Arts: 20ste eeuw. Deel I

veiling / Veiling 20, deel II: Dinsdag 4 december 2018. Aanvang 19.00
kavel: 1726
Piet Zwart - Bruynzeel fabrieken
-Catalogus no. 6, Bruynzeel Fabrieken Zaandam. Zaandam, Bruynzeel, 1952, 118 pp., typografie, ontwerp en fotomontage Piet Zwart. In orig. blauwe rexine gebonden, waarop in zilver "Bruynzeel fabrieken Zaandam", "6". Klein 8vo. -

verkocht € 500.00
kavel: 1727
Louis Landré (1875-1952). 5 items: (1) "Scheffer-Apotheek Dr Adri van de Ven.
-Laboratorium voor onderzoek. (...). Dordrecht, Wijnstraat 135 (...)". Origineel ontwerp voor een reclame-display, uitgevoerd in pen en inkt en witte gouache, met opgeplakte strook tekst en 1 opgeplakte illustratie, gesigneerd rechts onder en met aantekeningen in potlood in de benedenmarge, 17 x 45 cm.-

verkocht € 85.00
kavel: 1728
Steven Holl - Written in Water
-Lars Müller Publishers, 2002. 365 watercolors 1992-2001. Hc. Oblong, 13 x 17 cm. Minimale gebruikssporen, net exemplaar.-
€ 75 - € 150
kavel: 1729
[Affiche] Bruce McLean (1944-)
-Be Attention Be. Eine neue Arbeit von Bruce McLean realisiert in Zusammenarbeit mit der Agentur fur kulturelle Angelegenheiten, Berlin, jaren 70. Tentoonstellings-affiche. 124 x 87 cm. Gevouwen. -
€ 70 - € 120