1599-1729 Fine Arts: 20ste eeuw. Deel I

veiling / Veiling 20, deel II: Dinsdag 4 december 2018. Aanvang 19.00
kavel: 1620
Taches d'Encre no. 3, février 1931 + Le Dessinateur Serge
-Taches d'Encre no. 3, février 1931. Sous le direction de Leon Cadenel. 4to, touwgeb. met houtsnedes van o.a. Frans Masereel, Georges Minnes, Paul-Émile Colin. Voorwoord Paul Dukas + Le dessinateur Serge. Préface par Jean Galtier-Boissière, Technica, Paris, 1940. 12mo, no. 174/300. Binnenblok los van band aan achterzijde, verder goed.-
€ 60 - € 90
kavel: 1621
Marc Chagall (1887-1985). Le Cirque d'Izis
-Jacques Prévert, Monte Carlo, Andre Sauret, 1965. 172 p. Foto's Izis Bidermanas. Compleet en mooi exemplaar met 4 originele litho's van Chagall waaronder een over de dubbele pagina. Twee van de vier litho's gekopieerd op het omslag. Samen met: Marc Chagall - Daphnis & Chloe, transl. George Moore. New York, George Braziller, 1977. Gebonden met stofomslag.-

verkocht € 140.00
kavel: 1622
[Smeedwerk. Art Deco] Raymond Subes + Henri Martinie
-Raymond Subes Maître ferronnier: Dernières oeuvres. Introduction de Henri Clouzot. Paris, Ch. Massin et Cie, (1931). 6 tekstp. + 32 platen, los als uitgegeven in eenvoudig kartonnen portfolio (41 x 33 cm). Rug portfolio los, plaat 25 iets vlekkig in marge buiten beeld. Goed, compleet exemplaar + H. Martinie. La ferronnerie. Deuxième serie. Paris, Éditions Albert Lévy, 1929. (6) tekstp. en 48 platen, los als uitgegeven in oorspr. portfolio (34 x 26 cm). Goed, compleet ex. + Société Anonyme des Carrelages Céramiques de Paray-le-Monial. Album édition 1903. Oorspr. omslag, 4to. Compleet met 63 platen (w.v. 2 uitslaand): 58 genummerd + 5 bis-platen. Omslag wat gescheurd langs randen, platen goed.-

verkocht € 80.00
kavel: 1623
Viktor IV (Walter Carl Glück, 1929-1986)
-(Kala. A faithful man is an attractive man). 1968. Olie op drijfhout, 100 x 29 cm. 'Adam, 5 XI 1968, IIII' in verf op achterzijde. -

verkocht € 1300.00
kavel: 1624
Beeld Afrikaanse vrouw
-Vrouw in gedraaide houding met uitgestrekte handen een kruik vasthoudend, aan de linkervoet een open halfronde mand. 20ste eeuw. Brons. Hoogte 82 cm.-
€ 80 - € 150
kavel: 1625
Fantasiedier
-Modern keramiek met gleuf (5 cm.) bovenin. Okerbruin met aquamarijne tinten. Hoogte 18,5 cm., lengte 30 cm.-
€ 70 - € 140
kavel: 1626
Lezende vrouw op stoel
-Modern keramiek, jaren 70. In gebroken grijswit met turquoise tinten en enkele glazuurstreken. Gesigneerd rechterbeen M.v.W. Metalen stoel met 5 poten. Hoogte vrouw 28 cm., hoogte stoel 57,5 cm.-

verkocht € 70.00
kavel: 1627
Braque Lithographe
-Francis Ponge, Monte-Carlo Sauret, 1963. 183 (3) pp. Net exemplaar met origineel gelithografeerd omslag, gelithografeerd frontispice en titelvignet. -

verkocht € 70.00
kavel: 1628
Ettore Sottsass
-Formal Exercise nr 2. Catalogue for decorative furniture in modern style 1978-1980. Studio Forma/ Alchimia, Lodi, 1980. 56 pp. met Nederlandstalig inlegvel.-

verkocht € 80.00
kavel: 1629
[El Lissitsky] Russland. Neues Bauen in der Welt 1
-Russland, Die Rekonstruktion der Architektur in der Sowjetunion (Neues Bauen in der Welt, I), Vienna, Anton Schroll, 1930. 103 pp. In vernieuwde halflinnen band gezet met vernieuwde schutbladen en aan voor- en achterzijde bijgesneden opgeplakt omslag.-

verkocht € 300.00