1599-1729 Fine Arts: 20ste eeuw. Deel I

veiling / Veiling 20, deel II: Dinsdag 4 december 2018. Aanvang 19.00
kavel: 1630
Intérieurs Français
-Documents d'Architecture. Art Français Contemporaine. Jean Badovici, Éditions Albert Morancé, 1925. Portfolio in touwgeb. halflinnen omslag. 4to. 17, 2 pp. (=tekst) en 40 platen, grotendeels pochoir. Tekstornamenten Raoul Dufy, met werk van Pierre Chareau, Dufet et Bureau, Eileen Gray, André Groult, Francis Jourdain, Rob Mallet Stevens, Martine en J.E. Ruhlmann.-

verkocht € 350.00
kavel: 1631
New York in Etchings
-Anton Schutz, introduction and notes by Richard M. Baum, Bard Brothers, New York, 1939. Nr. 893/2050. 110 pp. 4to. In linnen, ringgebonden. -

verkocht € 100.00
kavel: 1632
Corneille (1922-2010)
-Studio Koster, 2002. Zes piezografieken van Corneille, genummerd en gesigneerd, zes erotische piezofoto's van Corneille, gedrukt op 310 grams Hahnemüllepapier. Teksten: Simon Vinkenoog en Carla Boogaards. Nr. 30/69. In paarse linnen cassette met leeslint. -

verkocht € 170.00
kavel: 1633
Jacob Wolf (1903-1962)
-Verzameling van ca. 160 werken door Jacob Wolf, in gemengde techniek, w.o. olieverfschilderingen op doek, schetsen op papier, enz. Onderwerpen o.a. Nederlandse landschappen, schepen, natuur, dieren, stillevens en portretten. Verschillende formaten. Alle los in portfolio.-
€ 200 - € 400
kavel: 1634
Dick Bruna (1927-2017) en Paul Huf (1924-2002)
-The Smell of Success. Han Verbruggen, Dick Bruna. Uitg. t.g.v. zijn expositie in het Groninger Museum, 1996. Portfolio met 23 volpagina ills. van Dick Bruna + Paul Huf. The Smell of Success. Idem, 1996. Portfolio met 22 ills. Beide in goede staat.-

verkocht € 130.00
kavel: 1635
Jan Veth - Bekende Tijdgenooten
-12 lithografieën door Jan Veth. SBA, ca. 1898. 12 litho's: Charles Boissevain, Joseph Cramer, Mr. J.N. van Hall, Professor H. Hertz, Willem Maris, Jozef Israels, K.J.L. Alberdingk Thijm, Mr. N.G. Pierson, Professor Dr. H. Snellen, Professor C.P. Tiele, Thérèse Schwartze, Mr. F.S. van Nierop. Folio, 57,5 x 40 cm. Zonder map. Op titelblad gesch. "Ex: No 8 Jan Veth". Titelblad enkele vlekjes, verder goed. -

verkocht € 85.00
kavel: 1636
Theo van Hoytema
-De Kroniek. Litho S. Lankhout & Co. 33,1 x 22,7 cm. + "Zomer" + "Herfst" + "De Pauw", alle bijvoegsels van "De Kroniek, 1895.-

verkocht € 170.00
kavel: 1637
Louise Alice Andrine van Blommestein (1882-1965). 25 tekeningen op 22 bladen,
-diverse technieken en formaten, deels gesigneerd of gemonogrammeerd, deels gedateerd (ca. 1898-1960).-
€ 100 - € 200
kavel: 1639
Theo van Hoytema (1863-1917)
-Witte eend zwemmend bij boomwortels. Lithografie, 1904. 29,5 x 22,5 cm. (buitenblad 53 x 39,5 cm.).-

verkocht € 120.00
kavel: 1640
Boekenmarkt
-Marktplein met boekenmarkt. Olieverf op doek, ca. 1920. Niet gesigneerd.-

verkocht € 600.00