1599-1729 Fine Arts: 20ste eeuw. Deel I

veiling / Veiling 20, deel II: Dinsdag 4 december 2018. Aanvang 19.00
kavel: 1641
[Architectuur] De Bouwwereld
-Weekblad voor theorie en praktijk. Jaargang 3 t/m 14. Onder redactie van D.H. Haverkamp [jrg. 3-8] en J.H.W. Leliman. Amsterdam, F. van Rossen, 1904-1915. Elk jaar met 52 rijk geïllustreerde nummers, per jaargang in uniform halflinnen privéband met gemarmerde platten, 4to.-

verkocht € 120.00
kavel: 1642
Maurits Cornelis Escher (1898-1972)
-Ex libris Roodhuyzen de Vries-Van Dishoeck. Houtgravure, 1942. 8 x 6 cm. Gemonogrammeerd en "Legentes expellimus curas" en "Labore et Constantia" in het blok. (=Bool 325). -
€ 75 - € 125
kavel: 1643
Lot van meer dan 25 zeer diverse kleine publicaties, w.o.: (1) Cybernetic Serendipity.
-The computer and the arts. A Studio International special issue edited by Jasia Reichardt. Londen, Studio International, 1968, 2de herziene druk, 104 p., rijk geïllustreerd, oorspronkelijk karton, 4to.-

verkocht € 160.00
kavel: 1644
[Architectuur] Carlo Broggi
-Carlo Broggi. Genève, Casa Editrice "Maestri dell'Architettura" SA, 1930. 1e editie. XXXII + 53 pp. fotoreproducties, tekst en onderschriften in het Italiaans en Frans, in oorspronkelijk linnen met blindgestempelde en vergulde voorplat en rug.-

verkocht € 70.00
kavel: 1645
[Architectuur] Lot van 3: Bauernhäuser aus Oberbayern
-und angrenzenden Gebieten Tirols. Otto Aufleger. München, L. Werner, 1904. Oorspr. halflinnen portfolio (41 x 31 cm.) met XVI, 8 tekstp. en 75 platen met fotogravures (w.v. 2 in kleur), los als uitgegeven. Enkele platen wat vlekkig in marge, verder goed + Tiroler Volkskunst. Bäuerliche Architektur, Wohnräume, Getäfel, Mobilien, Geräte und Erinnerungszeichen. Nach seinen Originalaufnahmen herausgegeben. Joh. W. Deininger. Innsbrück, Max Sammler, [1909]. Oorspr. halflinnen portfolio (45 x 31 cm., met bindlinten) met titelblad, 4 pp. tekst en 60 platen, los als uitgegeven. Plaat II besch., enkele pl. loslatend in hoek, verder goed + Das niederländische Bauernhaus und seine Bewohner. J.H. Gallée. Atlas-deel. Utrecht, A. Oosthoek, 1908. Oorspr. halflinnen portfolio (50,5 x 36,5 cm.) met vooromslag, titelblad en 63 platen, los als uitgeven. Met los ingelegd prospectusblad. Een plaat vlekkig, verder goed. Portfolio vlekkig en met gebruikssporen.-
€ 60 - € 90
kavel: 1646
Hatartalan. Gögös Ferenc
-Prenten en gedichten van Gögös Ferenc in een genummerde en gesigneerde oplage van 104 ex. 1990. Dit is nr. 71. Zeefdrukken (4x 2 dubbele pp. met omslag, ook in zeefdruk en colofon in hardlinnen omslag met titel in rood-linnen cassette. 35 x 26 cm. In zeer goede staat.-
€ 70 - € 120
kavel: 1647
[Japan] Le Japon Artistique
-Documents d'Art et d'Industrie. S. Bing. Paris, Marpon et Flammarion, 1888-89. Folio, hardlinnen band, titel op rug met groen en goudopdruk, geïllustreerde platten met titel. 6 afleveringen met talloze afbeeldingen in kleur, de tekstbladen met randillustraties. De voorpagina's van de 6 afleveringen achterin bijgebonden. Lichte bruining. Zeer goed.-
€ 200 - € 400
kavel: 1648
Paul Schuitema - Folder Albert Helman
-De Gemeenschap uitgevers, Utrecht. Ca. 1930. Uitvouwbare folder in 3 delen. Gedrukt in zwart en rood op recto- en versozijde. Typografie en fotomontage Paul Schuitema.-

verkocht € 140.00
kavel: 1649
Talens comment elaborere des Projets de Decoration
-a plat a executer au pochois, au batik, etc. Apeldoorn, (Talens & Zoon), 1928. 4to, 22 pp. met los ingevoegd 24 platen, meest in pochoir naar G. J. van Lerven.-

verkocht € 150.00
kavel: 1650
[Typografische vormgeving] 3 werken
-Nederlandsche Ambachts & Nijverheids-kunst. Ruimte. W.L. & J. Brusse, Rotterdam, 1929. 193 pag. Cover design door Huszar. Met werk van Zwart, Schuitema, Van Doesburg, Wijdeveld, etc. + Jan Tschichold. Typografische vormgeving. J.F. Duwaer & Zonen, Amsterdam, 1938. Geb. 108 pp. - en Schiphol. Een luchthaven van Wereldbeteekenis. Folder, design Fré Cohen, 66 pp., ca. 1937. Wat lossig bij de nietjes. -

verkocht € 140.00