1599-1729 Fine Arts: 20ste eeuw. Deel I

veiling / Veiling 20, deel II: Dinsdag 4 december 2018. Aanvang 19.00
kavel: 1681
Socialistische Kunst-Heden 1930
-Folder Stedelijk Museum Amsterdam, tentoonstelling 8 nov-8 dec. 1930. 48 pp. Omslag vlekkig. Met zeldzame Uitnoodiging voor 2 personen voor de opening + De Uitkijk Filmtheater (Amsterdam) Een Jaar, 1930. 6 pp. + Jubileumrevue De Bond 60! door August W. van Gils t.g.v. 60-jarig bestaan Bond van Ned. onderwijzers. 16 pp. - en Stahl überall. Beratunsstelle für Stahlverwending Düsseldorf. 3 nummers, ca. 1930. -

verkocht € 150.00
kavel: 1682
Monumenten der Zee
-Een serie Lithografieën van Evert Musch, 1944. Nr. 30/250 met 8 originele litho's uitgevoerd in drie kleuren en getekend naar exotische schelpen. Folio halflinnen map. Litho's alle gesigneerd en (verschillend) genummerd.-

verkocht € 100.00
kavel: 1683
Nicolaas Bulder (1898-1964)
-Groningen 1927. Penteekeningen van N.J.B. Bulder. Uitgave Nieuwsblad van het Noorden. Map met 12 litho's van Bulder, 30 x 40 cm. Gedrukt bij steendrukkerij Hindriks en Zoon. Met inlegvel, goed exemplaar.-

verkocht € 60.00
kavel: 1684
Herman Kampman (1959-)
-Zwartglazen sierschaal met goudkleurig decor: opschrift in het Latijn, gesigneerd en gedateerd '98. Diameter 42 cm.-
€ 150 - € 250
kavel: 1685
Die Keramiken Picassos
-Suzanne en Georges Ramié. Verlag Albert Skira, Genève, 1959. Portfolio met 18 foto’s (waarvan een op voorplat) van keramisch werk van Pablo Picasso, uitgesneden en op losse kartonnen platen geplakt. Folio, 19 pp. + 18 platen. 38,5 x 28,5 cm. -
€ 125 - € 200
kavel: 1686
Etudes de Femmes, Emile Baes
-Oscar Lamberty, Brussel, 1916. Met 14 etsen van Baes, gedrukt in zwarte of rode inkt. Voorwerk van G. Eekhoud en commentaar door C. Desbonnets ongesneden. Nr. 29/60. 4to, 34 pp. + platen. Ruwe snede, papier met stofomslag, in kartonnen cassette.-

verkocht € 440.00
kavel: 1687
Sud. Images des pays du soleil
-Piero Antonio Gariazzo (1879-1963). Quatre-vingt-deux planches hors-texte. H. Wellens. W. Godenne. Bruxelles, 1936. Kartonnen omslag met titel, 34 x 25 cm., titel in rood en zwart, 82 kleurenlitho's, gesigneerd in de plaat en met de hand genummerd. Oplage 1000, dit is nr. 461.-
€ 80 - € 160
kavel: 1688
Jan-Frans Cantré. Vlaamsch Houtsnijder
-J. Philippen, F. Van den Wijngaert. Kunstuitgeverij Pro Arte, Diest, 1941. Catalogus met 114 houtsnijwerken van Cantré. Folio groot,181 pp. Linnen met stofomslag. 44 x 32 cm. -
€ 180 - € 300
kavel: 1689
Gamiani. Ou deux nuits d’excès
-Fac-similé du Texte Original, 1833. In twee delen. Onbekende drukker, Brussel, 1926. Toegeschreven aan Alfred de Musset en Georges Sand. Met de originele tekst van Gamiani en 12 lithografieën in kleur van Devéria & Grévedon. Nr. 31/350. 4to, niet gebonden, 26 pp.; 75 pp. + platen. Papier, met stofomslag, in kartonnen cassette. -

verkocht € 360.00
kavel: 1694
Siet Zuyderland
-Readings door Siet Zuyderland. Kluwer 1979. Portfolio, uitgave t.g.v. het jaarverslag 1979 van Kluwer N.V. Complete set van 8 litho's, gesigneerd en genummerd door Siet Zuyderland. Onwikkeld door Anthon Beeke, Total Design, Amsterdam. Verhaal over Coney door J. Bernlef. In rood linnen opbergdoos (enkele vlekjes). Blanco omslagpapier met wat bruine vlekjes. Litho's elk 65 x 50 cm. in goede conditie. -
€ 250 - € 500