280-324 Manuscripten

[280 - 289] [290 - 299] [300 - 310] [311 - 320] [321 - 324]
kavel: 321
Zegels/ stempels en miniatuur adellijke familie Van Coeverden-Van Raesfelt
-Miniatuur van een vrouw 11 x 9 op paneel in zilveren lijstje + gouden zegelring (voor vrouw) en diverse lakstempels en zegels familie van Coevorden.-

verkocht € 110.00
kavel: 322
[Bedum] Archiefje van het Bedumse schoolmeisje Tettje Jans Groeneveld en omgeving
-grotendeels eerste kwart 19de eeuw maar ook vroeger en later, bestaande uit schoolschriften, schrijfboekjes, geboortebewijzen, een collegedictaat, brieven/ briefjes en enkele kranten.-

verkocht € 170.00
kavel: 323
[Genealogie] Geslacht (Stevenisse) de Brauw en Harms Tiepen
-Genealogie van het Geslagte Huijwelijken als Advancementen en Bedieningen van de Brauw Bij mij Ondergeschreve Zoo nu en dan na Verloop van eenige Jaren en laatst in 't Jaar 1724 Versteld en met de nieuw gebooren Huijwelijken, alsook Verkreegen advancementen Vermeerdert. Meest in de hand van Izaak de Brauw, enkele latere aanvullingen in verschillende handen. Ca. 1720-1870. Halfleer, 8vo. Doet tevens vermelding van het begin van de tak Stevenisse de Brauw middels het huwelijk tussen Daniel de Brauw en Hester Stevenisse in 1725. Daarnaast komt in de laat achttiende eeuw het geslacht Harms Tiepen in beeld middels het nageslacht van Catrina Jacomina de Brauw en Harm Narentjes Tiepen. Band gehavend, binding en binnenwerk in goede staat + m.b.t. het geslacht Harms Tiepen is een Verklaring van erfrecht uit 1977, m.b.t. Elisabeth Jacoba Harms, ingestoken. 3 pagina's met tekst op 2 bladen, geniet.-
€ 100 - € 200
kavel: 324
[Brief. Antifascisme] Hildo Krop (1884-1970)
-Handgeschreven brief van Hildo (Hildebrand Lucien) Krop aan Nico van Suchtelen, directeur van uitgeverij Wereldbibliotheek met betrekking tot het verspreiden van anti-fascistische teksten. 5 maart 1936. 13,5 x 20 cm met 1 vouw. 21 regels handgeschreven tekst op 1 pagina. De andere pagina is onbeschreven.-

verkocht € 50.00