2500-2619 Varia

kavel: 2591
Scrapalbum figuren
-± 150 uitgeknipte figuren voor scrapalbums. Ca. 1850. Onderwerpen variërend van dieren (w.o. kleurrijke vogelplaatjes), kostuumplaatjes en militaire uniformen tot hele scènes met landbouw en visserij, arbeid, feest en dans en veldslagen.-
€ 100 - € 200
kavel: 2592
Gietijzeren Bibendum zwarte variant jaren 20
-Zeldzame zwarte variant van de "Sigaren roker" Bibendum. Jaren 20. Beeldmerk voor Michelin en reclamemateriaal voor garages. Afm. ca. 38 x 31 x 17 cm. Wat kleine lakbeschadigingen, vrij goed bewaard exemplaar.-

verkocht € 700.00
kavel: 2593
Catalogi
-Veilingcatalogi Sotheby's 3x: The Beck Collection of Illuminated Manuscripts (en) The Library of Harrison D. Horblit, Part I and II. Verkoopscatalogi Librairie Sourget 7x: Catalogue XV, XVI, XVIII, XIX, XX, XXI en XXII.-
€ 70 - € 120
kavel: 2594
Catalogi
-Veilingcatalogi Christie's London en New York, 8x: The Haskell F. Norman Library of Science and Medicine, Part I, II and III, en 5 andere. Verkoopcatalogi Librairie Sourget 6x: Catalogue XXIII, XXIV, XXV, XXVI, XXVII en XXXI.-
€ 70 - € 120
kavel: 2595
Bibliografieën
-Nederlandsche Bibliographie van 1500 tot 1540. [3 delen]. Wouter Nijhoff en M.E. Kronenberg. 's-Gravenhage, Martinus Nijhoff, 1923-1942: Ongewijzigde herdruk 1965 + 2 supplementen, derde deel, vierde en vijfde stuk, 1966 en 1971.-

verkocht € 80.00
kavel: 2596
Boek-miniaturen en bibliotheken
-Flemish Miniatures from the 8th to the mid-16th century. The medieval world on parchment. Maurits Smeyers. Davidsfonds, Leuven, 1999, met boekhoes + Die goldene Zeit der holländischen Buchmalerei. James H. Marrow. Belser Verlag, Stuttgart, 1990, met omslag + Regensburger Buchmalerei. Prestel. Muenchen, 1987 + Manuscript Illumination in Lyons 1473-1530. Elisabeth Burin. Brepols, Turnhout, 2001 + The Spanish Forger. William Voelkle. Pierpont Morgan Library, New York, 1978. Bibliotheken: Bibliotheca Palatina. Elmar Mittler. Edition Braus Heidelberg [2 delen], 1986 + De zestiende eeuw in de Stadsbibliotheek Haarlem. Gerard Jaspers. 1997 + Les bibliotheques Parisiennes; Architecture et Décor. Myriam Bacha et Christian Hottin, 2002.-
€ 70 - € 120
kavel: 2597
Boekbanden
-De achttiende-eeuwse Haagse boekband in de Koninklijke Bibliotheek en het Rijksmuseum Meermanno-Westreenianum. Jan Storm van Leeuwen. Staatsdrukkerij, Den Haag, 1976 + Gothic & Renaissance Bookbindings. E. Ph. Goldschmidt. [2 delen: tekst en platen]. 2nd, unchanged ed. R. de Graaf. Nieuwkoop. N. Israel, Amsterdam, 1967 + Dix siecles de reliure. Yves Devaux. Pygmalion. Gérard Watelet. Paris, Nouvelle édition, 1981 + La reliure pas a pas. M. Cammareri. Dessain et tolra, Paris, 1995.-
€ 70 - € 120
kavel: 2598
Scrapalbums
-Lot met 3 scrapalbums. 1) Album met 36 pagina's, ca. 1880. Deels los in beschadigde band, alle pagina's gevuld. Afm. 29 x 23 cm.; 2) Album met 32 gevulde pagina's, Groot-Brittannië, 2e helft 19de eeuw. Met 2 pop-ups. 32 x 26 cm.; 3) Album met 32 gevulde pagina's. Nederland (Haarlem's boekhandeletiketje op achterzijde voorplat), 1e helft 20ste eeuw. 33,5 x 26 cm.-
€ 80 - € 150
kavel: 2599
Scrapalbums
-Album, Groot-Britannië, 2e helft 19de eeuw met 72 gevulde pagina's. Album in matige conditie, meeste bladen los, enkele stuks uitgehaald, meest intact gebleven collages van scraps waaronder div. reeksen. Afm. 34 x 26,5 cm. -

verkocht € 70.00
kavel: 2600
Scrapalbums
-Nederlands album met 54 grotendeels uitbundig ingeplakte pagina's (enkele pagina's met ca. 50 deels kleine plaatjes), eind 19de eeuw. -

verkocht € 80.00