2500-2619 Varia

kavel: 2571
[Pop-up] Lot van 3: De Bouw en de inwendige Organen van het Kinderlijk Lichaam
-door beweegbare platen aanschouwelijk voorgesteld. Met verklarenden tekst door Dr. Mulder te 's-Gravenhage. Boekh. vh Gebr. Belinfante, 's-Gravenhage, 1902. 30 pp. met achterin een anatomische doorsnee in 5 figuren en tientallen kleine onderdelen. Halflinnen, goed ex. + Beknopte Schets der Ontikkeling en Geboorte van het kind door Dr. König. Met een gekleurde, beweegbare plaat en 27 afbeeldingen tusschen den tekst. Amsterdam, N.V. Gebr. Graauw's Uitg. Maatsch, 4e dr., 1897 + Handboek voor Gehuwden. Populaire Verhandeling over de Geslachtsorganen van den Man en de Vrouw (...) Benevens: De Zwangerschap, de Ontwikkeling en geboorte van het kind. Dr. Em. Boulanger, N.V. Gebr. Graauw's Uitg. Maatsch. Amsterdam, 1910. -

verkocht € 60.00
kavel: 2572
[Pop-up] Lot van 4: De bloedsomloop en de spijsvertering van den Mensch
-Verplaatsbare afbeeldingen van het hart, de longen, de maag en het darmkanaal. met 11 afbeeldingen in den tekst door dr. S. Sr. Coronel. Amsterdam, A. van Klaveren, ca. 1900 + De Mensch. Hoe ons lichaam er van binnen uitziet. Verplaatsbare afbeeldingen der inwendige deelen van het Menschelijk lichaam. Voor het onderwijs en voor zelfstudie bewerkt naar het Hoogduitsch van Dr. P. Ebenhech. Amsterdam, D. Buys, 1892. Voorplat wat vlekken, voorts goed ex. + De hersenen en de zintuigen van den mensch. Met 5 gekleurde, beweegbare platen en 16 afbeeldingen in den tekst. Amsterdam, A. van Klaveren. Verplaatsbare, gekleurde afbeeldingen van de hersenen, het oog, de neus, het oor, de mond en het strottenhoofd. Met 16 afbeeldingen in de tekst. Amsterdam, A. van Klaveren, ca. 1900. 32 p. Voorplat los van boekband - der Kopf des Menschen in zerlegbaren Abbildungen. Mit erklärendem Text bearbeitet von Dr. Ergo. Verlag von J.F. Schreiber, Eslingen & München, ca. 1920.-

verkocht € 100.00
kavel: 2573
[Pop-up] Hand en Voet
-Aanschouwelijk voorgesteld door Verplaatsbare, gekleurde afbeeldingen ten behoeven van het onderwijs, voor zelfstudie en ziekenverpleging. Met tekst van Dr. F.T. van Urk. Amsterdam, A. van Klaveren, ca. 1900. 16 pp. 4to, in halflinnen. Goed exemplaar.-

verkocht € 70.00
kavel: 2574
Toerisme
-Lot met meer dan 40 leporello's en ansichten-boekjes in verschillende formaten en technieken vanaf ca. 1880. Voornamelijk Italiaans, Frans, Duits en Koreaans. Interessante verzameling toeristenboekjes.-

verkocht € 85.00
kavel: 2575
[Fauna] Genera Avium, 1905-1914
-Brussels: V. Verteneuil and L. Desmet, 1905-1914, Ed. by P. Wytsman met artikelen van de hand van o.a. Sclater, Bowdler Sharpe, Ogilvie-Grant, Hartert, Hellmayr, Salvadori etc. Folio, nieuwe band, half-linnen met gemarmerde platten en compleet in 26 afleveringen met 43 chromolitho's; de chromolitho's in prachtig coloriet, sommige platen met de hand bijgekleurd. De originele omslagen bijgebonden.-

verkocht € 400.00
kavel: 2576
Panorama der bewoonde aarde, 1851
-Panorama der bewoonde aarde. Eene afbeelding en beschrijving van de merkwaardigste voortbrengselen der aarde en hare bewoners, naar de verschillende aardgordels, door D. Lubach en W.M. Logeman. Schoonhoven, S. E. van Nooten, 1851. i-iv, ix-xxviii, 180 pp. 4to.-

verkocht € 140.00
kavel: 2577
Atlas der Natuurlijke geschiedenis voor scholen en huisgezinnen
-Beswerking van Traugott Bromme door T.C. Winkler, Amsterdam, J.C. Loman Jr., ca. 1870. xx, 80, 36 (=eenzijdig gedrukte platen) pp. In halfleer. Rug besch., stevig in band + Maandschrift voor Tuinbouw, 1848. Dordrecht, Blussé en van Braam, 1848. 144 pp. 4to, linnen geb. Met 6 gekl. platen + Planten-atlas door H.J. Calkoen, 2e dr., Leiden, Sijthoff, 1898. 4to, 221 pp. - en 4 andere.-
€ 70 - € 120
kavel: 2578
Le Jardin des plantes
-description et moeurs des mammifères de la ménagerie et du muséum d'histoire naturelle, par M. Boitard. Paris, J.J. Dubochet et Ce, 1842. lxvi, 472 pp. 4to, halfleer met vergulde rugtitel. Rug aan randen verweerd, voorts goed. Rijk geïll. met o.a. 4 handgekl. litho's en een uitslaande kaart van de tuin.-

verkocht € 70.00
kavel: 2579
Bilder ur Nordens Flora
-C.A.M. Lindman. Stockholm. Wahlström & Widstrand [1922]. 4 delen. 3 delen met 663 chromolithografische platen en een tekstdeel + register. -
€ 200 - € 400
kavel: 2580
[Mode] Journal des demoiselles
-Modes de Paris 1883 no. 1 t/m 12 ingebonden in halfleren band. Bovenrand besch., enkele pag. los maar compleet met alle platen + Journal des Demoiselles Quarante-sixième année, Paris, 1878. 338 pp. 4to, aan randen geschaafd, voorts goed.-

verkocht € 50.00