2500-2619 Varia

kavel: 2581
Illustrirtes Kräuterbuch
-Aquarelle von Prof. Adolf Schrödter I-III, G.Ed. Müller, 1870. 24 tipped-in aquarellen met 3 titelpags. in los bruinlinnen omslag met vergulde bandtitel. Titelpagina's bruinvlekkig, platen en omslag goed. -
€ 80 - € 150
kavel: 2582
Der Bau des menschlichen Körpers
-Anatomisch beschreibung des menschen in 24 tafels in Farbendruck zum Anschuungs-Unterricht für die Jugend in Schule und Haus mit erklärenden Text bearbeitet von Theodor Schardt, Erlingen, J.F. Schreiber, 1879. 24 pp. met 24 platen. In halflinnen, goed ex. Toegevoegd: Denkmäler des Geheimfkults der römischen Damen. Privatdruck nach dem original von 1784, 1920. Ongenumm. ex. van oplage van 500 + Ausgegrabenes Buch. Aegyptische Humoreske, Felix Bagel Düsseldorf, ca. 1885. Bladen los in band, rug ontbr. - en 2 andere, niet-gerelateerde werken.-

verkocht € 65.00
kavel: 2583
[Ornithologie] Svenska Faglar
-M. W. och F. von Wright, Förlaget Svenska Faglar, Stockholm, vol. I-III, 1927-29. Folio, in leer gebonden. Licht besch. aan randen en op de platten. Goede set. -

verkocht € 400.00
kavel: 2584
Japanse lucifermerken
-Album met een coll. van 727 Japanse luciferetiketten, eerste helft 20e eeuw.-

verkocht € 260.00
kavel: 2585
[Noodgeld] Album met 233 Duitse Noodgeld-biljetten
-Uitgegeven tussen 1914-1924. Biljetten variërend van waarde, afm. en ontwerp, uitgegeven door de Duitse overheid en div. gemeenten. -

verkocht € 140.00
kavel: 2586
Kaartspel A Sibylle des Salons
-52 gelithografeerde speelkaarten. Uitg. H. Pussey, Parijs, tussen 1890 en 1900. 11,4 x 7,8 cm., met geruite versozijde.-

verkocht € 115.00
kavel: 2587
[Neutraal Moresnet. Handelscatalogus] Vieille montagne. Album d'objets d'art
-et d'ornementation architecturale. VM 1875. 3e Edition. Station de Chênée, St Paul de Sinçay. Handelscatalogus met 43 platen over de dubbele pagina met voorbeelden van ornamenten.-

verkocht € 120.00
kavel: 2588
[Vrijmetselarij] Boeksimulant
-Tabaksdoos, koper, 14 x 8 x 2,5 cm. Germaans, met gegraveerde maçonnieke symbolen en 'Ed: Schweigarl'. Op achterzijde gedateerd 1840.-

verkocht € 150.00
kavel: 2589
Tinnen munt
-Ca. 1800. Diameter 6 cm. Met afbeelding van haan omringd door het alfabet.-
€ 60 - € 90
kavel: 2590
[Handelscatalogus] Ein glückliches neues Jahr! Berger & Wirth, Leipzig
-Berlin, Barmen, Budapest, Florenz [etc]. 1910. Kalender en tegelijk catalogus. Titelblad, 12 kalenderbladen en 12 volpagina illustraties in kleur. Gedrukt met kleuren van Berger & Wirth, in oorspronkelijk omslag, 4to.-
€ 50 - € 80