1300-1409 Kunst en toegepaste kunst

veiling / 17 mei 2017
kavel: 1403
Twaalf diverse, 19de-eeuwse Engelse aquarellen,
-alle 19de-/ begin 20ste-eeuws, diverse formaten, alle onder passepartout.-

verkocht € 300.00
kavel: 1404
Alphonse Mucha (1860-1939)
-Lithografie. Plate 32, uit Documents Decoratifs. Mooi exemplaar, bijzonder goed van kleur.-
€ 100 - € 200
kavel: 1405
Klaus Groh (geboren 1936). "Lady blue".
-Collage met rits en andere onderdelen op board, getiteld en gesigneerd en '83 op drager, verso met stempel van de kunstenaar, verpakt in plastic met opnieuw de signatuur van de kunstenaar en datum '83, 28 x 18,5 cm.-
€ 100 - € 200
kavel: 1406
[H.Th. Wijdeveld] 11 items, w.o. (1) W. Wijdeveld en H. Th. Wijdeveld. Creativity.
-America invites father and son. Lecture-concerts at 13 Universities in 13 States and for the Convention of the A.I.A. architects of the Southern States at Charleston. February - March - 1962. Gestencilde tekst op blauw papier, (1),28 éénzijdig bedrukte bladen, oorspronkelijk omslag met linnen rug, 26,5 x 19 cm.-

verkocht € 220.00
kavel: 1407
[Architectuur] 4 items: (1) Beschouwingen over het aesthetische der bouwkunst.
-Eerste gedeelte. Grieksche en Romeinsche stijl. Naar het Engelsch door een bouwkundige. Den Bosch, Gebr. Muller, 1853, VI,(2),121,(3) p., met gelithografeerd frontispiece en 7 platen, oorspronkelijk goudgeletterd en blindgestempeld linnen (iets roestvlekkig, zeldzaam).-

verkocht € 70.00
kavel: 1408
[Architectuur] 15 diverse items, w.o.: (1) A.J. Kropholler. Eenige gebouwen en meubelen.
-Verzameling fotografische reproducties naar uitgevoerde werken voorafgegaan door een beschouwing over bouwstijl. Bussum, G. Schueler, 1918, (30) p., met vele illustraties, oorspronkelijk karton (iets verkleurd).-

verkocht € 170.00
kavel: 1409
Samuel Jessurun de Mesquita (1868-1944)
-Droge naald ets. Voorstelling met 5 figuren. Ca. 1924. 21 x 15 cm.-

verkocht € 300.00