1300-1409 Kunst en toegepaste kunst

veiling / 17 mei 2017
kavel: 1342
Joan Miró (1893-1983)
-Veelogige fantasiefiguur. Groot gesigneerd in de plaat. Ingelijst achter passe-partout. -

verkocht € 100.00
kavel: 1343
Friedrich Kallmorgen (1856-1924). Documentatie voor tijdschriftillustraties.
-Bestaande uit: (1) Antwerpen. Von Franz von Löher [en] Das Plantin Museum zu Antwerpen. Von F. von Hellwald. Katern met 2 artikelen, uit "Vom Fels zum Meer. Spemann's illustrirte Zeitschrift für das Deutsche Haus", 1885, met 18 illustraties w.v. 17 naar Friedrich Kallmorgen, alle terugkerend in de documentatie hieronder.-
€ 70 - € 140
kavel: 1344
Jean Verschneider (1872-1943). (Man in gevecht met adelaar).
-Brons, h. 68 cm., gesigneerd in de basis.-

verkocht € 120.00
kavel: 1345
André Belloguet (1830-1873). Negen platen, w.o.: (1-4) "Pilori-Phrénologie".
-Vier (stencil-gekleurde) gelithografeerde karikaturale portretten uit de serie, genummerd 3, 4, 7 en 12, alle gesigneerd en gedateerd 1870 in de plaat, alle ca. 33 x 27 cm. (bladgrootte), alle met naam van de afgebeelde persoon en een vier-regelig vers onder de afbeelding.-

verkocht € 120.00
kavel: 1346
Jan Mankes (1889-1920). (Herfsttuin).
-Ets met voorstelling van het uitzicht vanuit zijn tuin te Eerbeek, 1916, 13,5 x 9 cm., gedrukt door W.D. ("Dirkje") Kuik (1929-2008) na de dood van Mankes in een oplage van 20 exemplaren: "druk W.D. Kuik 68 2/20" in potlood en met facsimile van de handtekening van Mankes, ingelijst onder passepartout.-

verkocht € 460.00
kavel: 1347
Bart van der Leck
-Vierkante papieren zak met opdruk "Metz & Co, Amsterdam - Den Haag", ontwerp Bart van der Leck voor Metz & Co. 1952. 23,4 x 23,4 cm. -

verkocht € 210.00
kavel: 1348
Yoko Ono (geb. 1933). "Color, Fly, Sky.
-Roskilde, DK. Sumer '92." Museet for Samtidskunst. Skytalk with love to Denmark. Color, Fly, Sky - Exhibition: August 22. to November 29. / 1992. Bevat 62 losse bladen (incl. vele foto's) en 2 boekjes in een doos.-

verkocht € 130.00
kavel: 1349
[Gesigneerd] Salvador Dali & Werner Bokelberg. "Salvador Dali: DA DA DALI
-in Bildern von Werner Bokelberg." Bremen, Carl Schünemann Verlag, 1966. Eerste editie. Ongepagineerd (26 tekstpagina's + 60 fotopagina's). Originele uitgeversband met versierde zilverpapieren platten, in slipcase. Een van 100 exemplaren gesigneerd door Salvador Dali.-

verkocht € 120.00
kavel: 1350
Fré Cohen (1903-1943)
-Drie boekenleggers geïllustreerd door Cohen. 1. Wat bloemen zyn voor onzen tuin zyn boeken voor ons leven 2. Vrouwendag. Voor ontwapening en internationale verbroedering. 3. Koopt uw boeken by ontwikkeling. Vraagt inlichtingen omtrent ons afbetalings Systeem. -

verkocht € 200.00
kavel: 1351
IJsbrant van Wijngaarden
-IJsbrant. Florent Bex, Jan Decleir, Remco Campert, Wiepke Loos. Stichting Vrienden van Ysbrant, Waanders, Zwolle, 2002. 180 pp. In linnen gebonden. Met 2 etsen gesign. Ijsbrant.17. Nr. 87/200. In foudraal.-
€ 50 - € 80