1300-1409 Kunst en toegepaste kunst

veiling / 17 mei 2017
kavel: 1352
Walter Herzog. Jahreszeiten. Zwölf Radierungen, den Zwölf Monaten zufgeordnet.
-Mit vier abgeschriebenen Gedichten von Mörike, Goethe, Hebbel und Hölderlin. Zonder plaats, Manfred Schmidt, z.d. (ca. 1986), gedrukt in 30 genummerde exemplaren, letterdruk titel/ colofon blad, 12 aquatinten bij de maanden en 4 geëtste gedichten, los als uitgegeven in de oorspronkelijke leren cassette, 29 x 31 cm.-
€ 70 - € 140
kavel: 1353
Karel Appel - Musique Barbare
-Baarn, The World's Window, 1963. 33', 12-inch lp in schuifhoes. Platenhoes met 30 p. boek, tekst Jan Vrijman, fotografie Ed van der Elsken. Met hoes van de bijgeleverde litho - zonder de litho - + Pepie en Jaco, Meulenhof, 1981. Nr. 80/1000. In halflinnen. Gesigneerd door Appel. Beide in nieuwstaat. -

verkocht € 110.00
kavel: 1354
Amsterdamsche Grafische School Pinksterboek 1931
-(10) tekstpagina's, portret en 23 bijdragen, met o.a. een fraaie gevouwen poster "Harmonie waterverfpoeder Berrier-Amsterdam" (36 x 28 cm.) en "Agees 4 lamps-ontvangtoestel algehele wisselstroom" (51 x 35 cm.), bandontwerp Kijser + Harmonie. Catalogus vrouwenlingerie J. Roussel, Paris, ca. 1935. Koninklijke drukk. Lankhout-Immig, Den Haag. 14 pp. Geniet - en Jan Th. Toorop Herdenking 1928-'30. Vorst & Tas, Amsterdam, 1930. Nr. 897/1000. 46 pp. folio, met raffia gebonden. -

verkocht € 110.00
kavel: 1355
Twee tekeningen: Jan Engelbert Pompe (1743-1810). (Jachthond).
-Tekening in pen, 14,7 x 17 cm., gesigneerd "J.E. Pompe calamô fecit" in pen, ingelijst achter passepartout. -
€ 100 - € 200
kavel: 1356
[Ex libris/ kleingrafiek] Lot van 18 stuks,
-grotendeels houtsnede of houtgravure, w.o. ex libris voor Sussy de Coiquard door Franz von Bayrox (ets en aquatint, 1924), voor H.G.J. Schelling door Nico Bulder, voor J.G. Beernink door A.J. van 't Hoff (1932), voor Dr. Desely door Barthold-Halle, voor Dr. P. Endt [= Ed Coenraads] door Ed Coenraads, voor (en door?) Vaclav Rytir en met nog 1 andere toegevoegd (totaal 19).-
€ 70 - € 140
kavel: 1357
Koppermaandagprenten - lot van 6
-Kopperprent 2002. Ellen Knol met gedicht Gerrit Krol, 479/800. 65 x 50 cm. + Kopperprent 2005. Forma Aktua Pinakotheek, Buddy Hermans. 295/700. 65 x 50 cm. + Kopperprent 2004, Rien Beringer, 162/450. 65 x 50 cm. - en 2 andere.-

verkocht € 60.00
kavel: 1358
Henri Verstijnen (1882-1940)
-Uil. Lithografie, ca. 1930. -

verkocht € 130.00
kavel: 1359
Theo Tobiasse (1927-2012). "Le Cantique Des Cantiques VII"
-Lithografie, 2009. Gesigneerd en genummerd 90/150 in potlood. In passe-partout.-
€ 100 - € 200
kavel: 1360
Theo Tobiasse (1927-2012). "Le Cantique Des Cantiques III"
€ 100 - € 200
kavel: 1361
Theo Tobiasse (1927-2012). "Le Cantique des Cantiques IV"
€ 100 - € 200