1600-1668 Fine Arts: 16de - 19de eeuw

kavel: 1610
[Met begeleidende brief] Alexander Hugo Bakker Korff (1824-1882). (Handwerkende dame).
-Aquarel, 22,5 x 13,3 cm., in lijst met koperen plaatje met toeschrijving "A.H. Bakker Korff".-
€ 70 - € 140
kavel: 1611
Jacob de Wit (1695-1754). (Serafijn).
-Tekening in zwart en gekleurd krijt, 24,5 x 31 cm., gesigneerd en gedateerd 1743 rechts boven, onder passe-partout.-
€ 1500 - € 3000
kavel: 1612
Anoniem (19de eeuw). (Groep mannen bezig met het blussen van een brandende schuur).
-Aquarel en zwarte inkt, 32,5 x 43 cm., onder passepartout.-
€ 70 - € 140
kavel: 1613
Drie 19de-eeuwse items: (1) (Schetsblad met 8 militaire kostuums).
-Frankrijk, ca. 1870, 8 tekeningen in pen op één blad, ingekleurd met waterverf en voorzien van individuele titels in het Frans, (bijvoorbeeld "No. 3 Officier tenue de service et grande tenue"), met in latere hand in pen: "Fait par Ernest de Langalerie trouvé dans ses cartons après sa mort.", bladmaat 30,5 x 20 cm.-
€ 70 - € 140
kavel: 1614
Gerard Edelinck (1640-1707) (toegeschreven). (Het banket van Cleopatra).
-Tekening in pen en bruine inkt, grijs gewassen, naar de rechterhelft van het schilderij van Gerard de Lairesse uit ca 1680, 39 x 27 cm., met signatuur/ toeschrijving "G. Edelinck" in potlood verso.-
€ 70 - € 140
kavel: 1615
Anoniem (18de eeuw). (Portret van een heer met pruik).
-Olieverf op doek, 41,5 x 34,5 cm. (ovaal), zonder lijst.-

verkocht € 300.00
kavel: 1616
[Portretminiaturen] 2 stuks: (1) Monogrammist L.H. (1ste helft 17de eeuw). (Herenportret).
-Olieverf op koper, 7 x 6 cm. (ovaal), gemonogrammeerd L.H. en "Aetis suae 21 1612" links boven, in oud geprofileerd en gefineerd houten lijstje met koperen hang-oogje (het lijstje met beschadigingen).-

verkocht € 300.00
kavel: 1617
Lefebvre Jr. (2de helft 19de eeuw). (Gezicht op een kerkportaal).
-Olieverf op paneel, gesigneerd "Lefebvre Jr. fec. 1882" links onder, zonder lijst (kleine strookjes van het paneel ontbreken).-
€ 70 - € 140
kavel: 1618
Anoniem (19de eeuw). (Riviergezicht met zeilboten).
-Aquarel, 13,5 x 21 cm., in lijst.-
€ 70 - € 140
kavel: 1619
[Bloemstillevens] Twee stuks: (1) Monogrammist "R" (19de eeuw). (Rozen in glazen vaas).
-Olieverf op paneel, 17 x 13,5 cm., gemonogrammeerd links onder.-

verkocht € 130.00