1600-1668 Fine Arts: 16de - 19de eeuw

kavel: 1620
[Snijwerk paneel] (Christus aan het kruis met beneden hem Maria en Johannes).
-Gepolychromeerd en verguld gestoken houten paneel, eerste helft 19de eeuw, 78 x 45 cm., het centrale paneel met een achtergrond van Franse lelies, omringd door rijk krullend opengewerkt snijwerk.-
€ 200 - € 400
kavel: 1621
[Middeleeuws kistje] Kistje van met leer ("cuir bouilli") en ijzereren banden bekleed hout
-Frankrijk, ca. 1500, lengte 19 cm., het gezwarte leer op het klepdeksel bewerkt in laag ingesneden reliëf, met smeedijzeren slotbeugel aan de buitenzijde.-

verkocht € 1500.00
kavel: 1622
Twee handgekleurde prenten: (1) (Havengezicht).
-Geëtst en gegraveerd, handgekleurd gezicht in optica-stijl, ca. 1770, 25,5 x 39 cm., in lijst.-
€ 70 - € 140
kavel: 1623
Jan Both (ca. 1618-1652) (toegeschreven). (Italianiserend landschap met reizigers).
-Olieverf op paneel, 35,5 x 31 cm., gemonogrammeerd "JB" (aan elkaar) op de rots midden onder, in lijst met koperen toeschrijvingsplaatje.-
€ 750 - € 1500
kavel: 1624
Twee grote sierschalen: (1) Schaal van rijk gedreven verzilverd koper,
-58 x 77 cm., met centraal motief het binnenhalen van het paard van Troje, in de brede rand vier cartouches waarin andere scènes uit de oudheid, waartussen velden met putti spelend tussen wapens, 19de eeuw, met ophang-haakjes aan de keerzijde.-
€ 150 - € 300
kavel: 1625
Anoniem (19de eeuw). (Dame met diep decolleté die aan een bloem ruikt).
-Olieverf op paneel, 28 x 22 cm., in opengewerkte lijst.-

verkocht € 160.00
kavel: 1626
J.A.F. V. Mencke (2de helft 19de eeuw). (De annunciatie).
-Olieverf op doek, 32,5 x 44,5 cm., gesigneerd en gedateerd "J.A.F. V. Mencke 1768", in vergulde lijst in gotische stijl.-
€ 150 - € 300
kavel: 1627
Twee volkse taferelen: (1) (Portret van een man met pijp en boekje, zittend aan een tafel)
-Olieverf op paneel, 27,5 x 19 cm., gesigneerd "J. Heemskerck f." links onder, 19de-eeuws naar 17de-eeuws voorbeeld, in lijst (oppervlakkige beschadigingen).-

verkocht € 125.00
kavel: 1629
Twee stuks: (1) Christiaan Josi (1768-1828). (Geitenhoeder bij schuur).
-Prenttekening in aquatint en ets, met de hand gekleurd, naar Karel Dujardin (naam op deurkozijn), 16 x 19,5 cm., ingelijst onder gelakt passe-partout met het merk van uitgever Cornelis Ploos van Amstel (1726-1798) (Lugt 2725) zichtbaar verso.-

verkocht € 70.00
kavel: 1630
[Prenttekeningen] Set van 5 prenttekeningen gedrukt in rood of bruin,
-bijbelse en mythologische scènes, vermoedelijk Italië (Bartolozzi?), ca. 1800, diverse flinke formaten.-
€ 100 - € 200