1600-1668 Fine Arts: 16de - 19de eeuw

kavel: 1631
Alfred Wheeler (1851-1932). Vijf tekeningen: (1) "The loveliest flow of language
-ever heard". Tekening in pen en zwarte inkt, voltooid als aquarel, 17,5 x 11,5 cm., gemonogrammeerd "AW" (door elkaar).-
€ 70 - € 140
kavel: 1632
Vier prenten: (1) Cornelis Dusart (1660-1704). "Wij syn seven".
-Mezzotint, 1695, 26 x 18 cm., met tekst in 5 talen onder de afbeelding, gesigneerd "C. Dusart inv." en met adres van uitgever Jacob Gole (Amsterdam) in de plaat.-

verkocht € 100.00
kavel: 1633
[Rembrandt] A.C.P. de Tubières comte de Caylus (1692-1765). "Vie de Joseph par Rembrant
-van Ryn." Complete reeks van 10 genummerde etsen naar Rembrandt, 1757, alle gesigneerd "C. Scul" en gemonogrammeerd "C.S." in de plaat, voorafgegaan door een contemporaine manuscript titelpagina, zonder band, folio (licht roestvlekkig, buitenmarge met kreukjes).-
€ 350 - € 700
kavel: 1634
[Rubens] Lot van 5 gravures naar Peter Paul Rubens (1577-1640),
-diverse formaten, twee maal onder passe-partout en één maal gemonteerd op drager met bovenhoeken.-

verkocht € 150.00
kavel: 1635
Andrea Mantegna (1431-1503) (school). (De trofeeëndragers).
-Ets en gravure naar één van de 9 schilderijen van Mantegna van "De triomf van Julius Caesar", en een tussenpilaar, ca. 1495, 27,7 x 32 cm. (bladmaat 33,5 x 44,5 cm.), op handgeschept papier zonder watermerk.-
€ 500 - € 1000
kavel: 1636
[Italië] Vijf diverse prenten: (1) Pietro Testa (1611-1650).
-(Sinorix wordt de tempel van Artemis uitgedragen). Ets, 28,5 x 40,5 cm., gemonogrammeerd "PTL" (door elkaar) rechts onder, gemonteerd op drager met bovenhoeken.-
€ 150 - € 300
kavel: 1637
Twee Italiaanse prenten: (1) Francesco Bartolozzi (1728-1815). (Landschap met vissers).
-Ets en gravure naar Francesco Zucarelli (1702-1788), 45,5 x 31,5 cm., ca. 1760, gemonogrammeerd F.B. in de plaat, uitgegeven door Joseph Wagner in Venetië.-
€ 100 - € 200
kavel: 1638
[Italiaanse architectuur] Drie uniform uitgegeven werken over Alberti, Palladio en Vasari,
-door respectievelijk Franco Borsi, Lionello Puppi en Claudia Conforti, 2de/ 5de ed., Milaan, Electa, 1995-1996, rijk geïllustreerd, uniform karton met stofomslag in schuifdozen, twee in de oorspronkelijke kartonnen doos (als nieuw).-

verkocht € 70.00
kavel: 1639
Anoniem (19de eeuw). (Glimlachende man met Delftsblauwe kruik en roemer).
-Olieverf op paneel naar 17de-eeuws voorbeeld, 20,5 x 17,5 cm., in rijk gedecoreerde, vergulde lijst.-

verkocht € 130.00
kavel: 1640
Hollandse school, 19de eeuw. (Gezicht op een steeg met een grote kerk op de achtergrond).
-Olieverf op paneel, 35 x 28 cm., in lijst.-

verkocht € 300.00