1600-1668 Fine Arts: 16de - 19de eeuw

kavel: 1641
Sebastiano Ricci (1659-1734) (toegeschreven). (Almathea de geit met satyrs en een nimf).
-Tekening in zwart krijt en rode pen, 24 x 24 cm. (kwartrond), draagt signatuur "Ricci" rechts onder, in lijst en onder passe-partout.-
€ 100 - € 200
kavel: 1642
Twee tekeningen: (1) Jan David Geerling Grootveld (1821-1890). (Landschap met reizigers).
-Tekening in penseel en grijze inkt, grijs gewassen, 21,3 x 26,5 cm., gesigneerd en gedateerd 1867 links onder, in lijst.-
€ 80 - € 160
kavel: 1644
Lucas van Leyden (1494-1533). (Suzanna en de twee ouderlingen).
-Kopergravure, 19,5 x 14,6 cm., ca. 1508, gemonogrammeerd rechts onder, onder passe-partout.-

verkocht € 460.00
kavel: 1645
Franse school (19de eeuw). (Gezicht op een gehucht met molen).
-Aquarel in grisaille, 11 x 15,7 cm., gesigneerd Caurbin (?) rechts onder, gemonteerd op drager met hoeken/ midden van marges.-
€ 70 - € 140
kavel: 1646
Drie tekeningen: (1) Jan Apeldoorn (1765-1838). (Figuren bij bosrand).
-Tekening in pen en bruine inkt en gouache/ aquarel, 9 x 15 cm., met gesigneerde opdracht in pen verso: "Souvenir de Votre Oncle J: Apeldoorn 1830" (resten van drager verso; bijdrage uit album amicorum).-
€ 80 - € 160
kavel: 1647
Monogrammist AD (2de helft 15de eeuw). (Drie soldaten in gesprek).
-Gravure, bladmaat 23,4 x 16,5 cm., gemonogrammeerd "AD" en gedateerd 1489 in de plaat, met gegraveerde (?) margelijn aangedikt in pen en inkt, op (waarschijnlijk later) papier met een klein stukje van een fleur-de-lys watermerk in een gecontourneerd schild.-

verkocht € 300.00
kavel: 1648
Twee 19de-eeuwse schilderijen: (1) (Keukeninterieur met pompende vrouw).
-Olieverf op paneel, 15 x 20,5 cm., verso paneel met oud letterdruk etiket van de Londense lijstenmaker Stewart & Browne (2de helft 19de eeuw) en modern etiketje met toeschrijving "Walmsley 1841" in pen, in latere lijst.-

verkocht € 100.00
kavel: 1649
[Op koper geschilderd] Drie ingelijste olieverfschilderijtjes op koper,
-alle drie vermoedelijk 17de-/18de-eeuws, diverse formaten.-

verkocht € 110.00
kavel: 1650
Duitse school, 17de eeuw. (Bernhard Hackfort Freiherr von Westerholt (ca. 1595-1638))
-Olieverfportret op doek, 63,5 x 48 cm., met het familiewapen Von Westerholt links boven, in gezwart houten lijst (klein hersteld scheurtje).-

verkocht € 310.00
kavel: 1651
Josephine Butler (1828-1906). (Portret van een vrouw bij spiegel).
-Aquarel, 18 x 12,5 cm., onder passe-partout met een vrijgemaakt strookje om een tekst in pen zichtbaar te houden: "Painted & given to H. Dormer at 8. North View by Mrs. Josephine Butler, 1892", in (beschadigde) lijst.-
€ 250 - € 500