1600-1668 Fine Arts: 16de - 19de eeuw

kavel: 1652
Giovanni Battista Piranesi (1720-1778). "Veduta interna della Basilica di S. Pietro
-in Vaticano vicino alla Tribuna." Ets op zwaar handgeschept papier, 48,4 x 67 cm., uitgegeven in 1773.-
€ 70 - € 140
kavel: 1653
Sientje Mesdag-Van Houten (1834-1909). 2 tekeningen: (1) "Afbraak Laan van Meerdervoort."
-Tekening in Oost-Indische inkt op handgeschept papier, 21 x 30 cm., getiteld en gesigneerd "Mesdag v. Houten" in potlood verso, onder passe-partout. -
€ 100 - € 200
kavel: 1654
Herman Wolbers (1856-1926). Collectie van 12 tekeningen,
-uitgevoerd in zwart krijt of loodstift en 1x in rood krijt, 1x met grijze wassing, formaat van de bladen 23,5 x 30,5 cm. tot 31,5 x 50 cm., 11x gesigneerd (10x met stempel [1x verso], 1x in zwart krijt), grotendeels op bladen grijs papier (één blad tweezijdig voorzien van een tekening) (marginale defectjes).-
€ 70 - € 140
kavel: 1655
Vier prenten: (1) Anthony van Dyck (1599-1641) (naar). "D. Franciscus van der Ee."
-Gegraveerd portret door Ioannes Meysens (1612-1670), 22,5 x 16,5 cm., uit de "Iconographie", ca. 1646.-
€ 70 - € 140
kavel: 1656
[Portretten] Lot van 26 gegraveerde portretten,
-de helft daarvan in mooie grote formaten, 17de-19de eeuw.-
€ 100 - € 200
kavel: 1659
Pieter Been (1855-1924). (De Rotte met Laurenstoren).
-Aquarel, 39,5 x 62,5 cm., gesigneerd en gedateerd 1879, onder passe-partout en in lijst.-
€ 350 - € 700
kavel: 1660
Leendert Springer Jr. (1831-1894). (Strandgezicht met bomschuiten en figuren).
-Olieverf op paneel, 27 x 38 cm., gesigneerd, in rijk vergulde lijst.-

verkocht € 1000.00
kavel: 1661
Cornelis de Grient (1691-1783). (Zeilschepen voor de kust).
-Tekening in grijze inkt, bruin en grijs gewassen, 16 x 24 cm., gesigneerd en gedateerd 1776, onder passe-partout en in lijst (iets roestvlekkig).-
€ 500 - € 1000
kavel: 1662
Vier grote prenten: (1) George Romney (1734-1802) (naar). "Lady Hamilton (as Cassandra)."
-Handgekleurde aquatint op zeer zwaar papier door E. Leslie Haynes (1ste helft 19de eeuw)., 50 x 36 cm. (montagesporen in bovenhoeken verso; lichte kreukjes).-
€ 70 - € 140
kavel: 1663
Johannes Evert Akkeringa (1861-1942). Vier items: (1) (Meisjes op het strand).
-Oliverfstudie in grijs- en bruintinten op doek, 26,5 x 20 cm., gesigneerd "J. Akkeringa" rechts onder, in rijk vergulde lijst.-
€ 80 - € 160