1600-1668 Fine Arts: 16de - 19de eeuw

kavel: 1664
[Academiestudies] Lot van 15 academiestudies in diverse technieken,
-laat 18de/ 19de eeuw, diverse formaten (van 1,5 x 9 tot 50 x 38 cm. (hier en daar met defecten)).-

verkocht € 70.00
kavel: 1665
Jan Breughel II (1601-1678) (omgeving). (Wandelaars bij een kasteel met slotgracht).
-Olieverf op paneel, 10,5 x 12,5 cm., in vergulde lijst.-

verkocht € 1000.00
kavel: 1666
Carl Albert de Lespilliez (1723-1796) naar François de Cuvilliés (1731-1777). 10 prenten
-Serie van 10 gegraveerde landschappen, uitgegeven door "C.P.S.C.M.", alle in rijk geornamenteerde rococo-cartouche, alle ca. 16,5 x 22 cm., alle gesigneerd in de plaat, vijf gravures genummerd 2-6 rechts onder, vijf gravures geletterd D rechts boven, opgeplakt met bovenhoeken op 2 vellen stevig papier.-
€ 100 - € 200
kavel: 1667
Galerie de L'Hermitage
-Gravée au trait d'après les plus beaux Tableaux qui la composent. Avec la description Historique. Camille de Geneve. Ouvrage approuvé par S.M.I. Alexandre I.er et publié par F.X. Labenski. Tome II. St. Petersbourg, Alici Librarie de la Cour, Londres, Boydell, 1809.-

verkocht € 160.00