400-617 Oude boeken 17de-19de eeuw

kavel: 599
[Religie] Francisci Remondi Divionensis
-e Societate Jesu Panegyricae Orationes XXX. in laudem Sanctorum Ignatii Loyolae & Francisci Xaverii. Antwerpen, Martinus Nutius, 1627. Perkament, geblindstempeld, kl. 8vo, titel op rug in hs., titel met vignet, (9),371,(4) pp., aant., naam en stempel op titelblad, schutbladen met ontbrekend hoekje, vlekjes op eerste en laatste pagina's buiten de zetspiegel, bindlinten ontbreken, stevig in de band.-
€ 150 - € 250
kavel: 600
[Emblemata] Insignia Mariano encomiastica, seu Litaniae lauretanae,
-figuris veteris, novique testamenti elogia virginis intemeratae, iisdem inserta praenotantibus exornatae. Godefrid Bernard Göz. Tobias Lobeck, Augsburg, 1743.-

verkocht € 250.00
kavel: 601
Abregé de l'Histoire de ce Siecle de fer
-Contenant les miseres et calamitez des derniers tems (...). J.N. de Parival. Leiden, Abraham Geerevliet, 1653.-
€ 200 - € 400
kavel: 602
[Emblemata] Pia Desideria Emblematis,
-Eligiis & affectibus SS. Patrum Illustrata. Hermanus Hugo. Typis Henric Aerts, Antwerpen, 1628.-

verkocht € 280.00
kavel: 603
[Geneeskunde] Traité de la couleur de la peau humaine en general,
-De celle des negres en particulier, et de la métamorphose d'une de ces couleurs en l'autre, soit de naissance, soit accidentellement. [Claude Nicolas] Le Cat. Amsterdam [= Rouen], 1765. Samengebonden met: Poëme sur l'éducation. De Lafargue. Paris, Guillot, 1788; en: Narcisse dans l'Isle de Venus. [Jacques-Charles-Louis Clinchamps de Malfilâtre]. Z.u., z.j.-
€ 150 - € 300
kavel: 604
[Holland. Historische beschrijving door Hadrianus Junius] Hadriani Junii
-Batavia, in qua praeter gentis & insulae antiquitatem, originem, decora, mores (...), quae Plinio, Tacito, & Ptolomaeo cognita (...). Dordrecht, Vincent Caimax, 1652.-
€ 100 - € 200
kavel: 605
Zinspelende gedigjes op de geestige printjes
-Ge-etst door Pieter de Mare, na de teekeningen van mejuffrouw Christina Chalon, berustende in de verzameling van den kunstbevorderenden heere H.A. Dibbets. J. le Francq van Berkhey, Leyden, Frans de Doos, 1e dr., 1779. 32 p. met 32 etsen. In nieuw perkament met vernieuwde schutbladen.-

verkocht € 220.00
kavel: 606
[Wiskunde. Zeer zeldzame eerste druk] De klaere ende gemakkelyke arithmetica,
-ofte cyfer-konst verthoont sonder duysternisse ende moyelykheyd. Inhoudende alle de Specien in 't geheel ende in 't Gebroken (...) Alles soo verstaendelyk ende bevattelyk voorengestelt, dat men dese Konst sonder mondelyk Onderwys by zig zelven kan leeren. Gemaekt door F. Naert. Gent, Weduwe van Michiel de Goesin, 1762, (10),238,(2) p., met letterdruk titelomlijsting en ornamenten, vele tabellen en voorbeelden, contemporain gemarmerd schaapsleer, vergulde en geribde rug met marokijnen titelschildje (minimale defectjes, mooi exemplaar).-

verkocht € 180.00
kavel: 607
[Buffon] Histoire Naturelle
-generale et particuliere avec la description du Cabinet du Roy. [31 delen in 19 banden]. Vierde druk. Parijs, Imprimerie Royale, 1752-1768.-

verkocht € 200.00
kavel: 608
Inleidinge tot het Ceremonieel en de Plegtigheden der Begraavenissen
-En der Wapen-Kunde: Uit deszelfs oorspronkelykheid aangeweezen en opgeheldert door Cornelis van Alkemade. Delft, Andries Voorstad, 1713.-

verkocht € 60.00